روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است از منبع پارس فوتبال. "

ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است

حامد لک یک پست را با عکسی از بازی پرسپولیس و اولسان منتشر کرد و نوشت : ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است.

نوشته پست جدید حامد لک در اینستاگرام ؛ کنایه سنگین به هواداران استقلال ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حامد لک یک پست را با عکسی از بازی پرسپولیس و اولسان منتشر کرد و نوشت : ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حامد لک با انتشار عکسی از دیدار پرسپولیس و اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا، پیام معناداری در صفحه شخصی اش منتشر کرد.پیام گلر شماره یک پرسپولیس را در زیر می بینید:ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ استبرخی از کاربران فضای مجازی این پست را کنایه ای به هواداران استقلال دانستند و این را برداشت کردند که منظور حامد لک این است که هواداران و بازیکنان فعلی پرسپولیس خودشان فینال آسیا را دیدند و آن را تجربه کردند اما استقلالی ها آن را در داستان های گذشته ای که برایشان تعریف کرده اند ، درک کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×