روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سعید آقایی ؛ آماده باش یحیی گل محمدی به سعید آقایی برای حضور در ترکیب به جای امیری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سعید آقایی ؛ آماده باش یحیی گل محمدی به سعید آقایی برای حضور در ترکیب به جای امیری از منبع پارس فوتبال. "

سعید آقایی ؛ آماده باش یحیی گل محمدی به سعید آقایی برای حضور در ترکیب به جای امیری

با توجه به مصدومیت وحید امیری در تیم ملی ، یحیی گل محمدی به سعید آقایی آماده باش را داده است تا در سوپرجام برای پرسپولیس بازی کند.

نوشته شانس به ستاره پرسپولیس رو کرد ؛ بازیکن محبوب در یک قدمی بازگشت به ترکیب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با توجه به مصدومیت وحید امیری در تیم ملی ، یحیی گل محمدی به سعید آقایی آماده باش را داده است تا در سوپرجام برای پرسپولیس بازی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با توجه به مصدومیت وحید امیری در جریان دیدار اخیر تیم ملی برابر بحرین و احتمال غیبت او در بازی سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور، کادر فنی پرسپولیس به سعید آقایی آماده باش داد تا در دیدار پیش روی سرخ ها مقابل تراکتور از او در پست دفاع چپ سرخ ها بهره بگیرد.آقایی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا شانس همراهی سرخ پوشان در لیگ قهرمانان را از دست داد اما وحید امیری به خوبی جای خالی او را پر کرد و توانست در پست غیرتخصصی به جای آقایی به میدان برود.این روزها و در حالی که سعید آقایی برای بازگشت به میادین برنامه تمرینی ویژه ای را در دستور کار خود دارد، مصدومیت غیرمنتظره امیری باعث شد او به ترکیب اصلی پرسپولیس نزدیک تر شود و کادر فنی به او آماده باش بدهد تا در سوپرجام برای قرمزهای تهران به میدان برود

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سعید آقایی ؛ آماده باش یحیی گل محمدی به سعید آقایی برای حضور در ترکیب به جای امیری از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×