روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تعجب شاکی پرسپولیس ؛ کسی با من هماهنگ نکرده است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

تعجب شاکی پرسپولیس ؛ کسی با من هماهنگ نکرده است ؛ پارس فوتبال

اخیرا باشگاه پرسپولیس مدعی شده است از گابریل کالدرون برای پرداخت مطالباتش وقت گرفته است، اما ظاهرا مرد آرژانتینی از این موضوع بی اطلاع است.

نوشته تعجب شاکی پرسپولیس ؛ کسی با من هماهنگ نکرده است اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اخیرا باشگاه پرسپولیس مدعی شده است از گابریل کالدرون برای پرداخت مطالباتش وقت گرفته است، اما ظاهرا مرد آرژانتینی از این موضوع بی اطلاع است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، گابریل کالدرون سرمربی طلبکار پیشین پرسپولیس از تماس مسئولان باشگاه برای گرفتن زمان در پرداخت پول او بی اطلاع است.باشگاه پرسپولیس در تاریخ دهم خردادماه سال جاری، با حکم دادگاه عالی ورزش محکوم به پرداخت ۵۸۰ هزار دلار به همراه پنج درصد سود سالانه آن به گابریل کالدرون در مدت ۳۰ روز شد.سرخپوشان پایتخت در حالی با این حکم روبرو شدند که قبل از آن برای پرداخت سایر بدهی ها و همچنین مطالبات فصل جاری اعضای تیم، ۷۵ میلیارد تومان قرض گرفته بودند تا به نوعی پاداش نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا را اینگونه پیش خور کرده باشند.با این حال سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس خبر از تلاش برای توافق با کالدرون برای پرداخت طلب او در زمان بیشتر کرد.این در حالی است که گابریل کالدرون در گفتگویی کوتاه از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و عنوان داشت هیچ تماسی از سوی مسئولان باشگاه در این باره دریافت نکرده است.باید دید مدیران پرسپولیس در ۲۰ روز باقیمانده تا پایان زمان پرداخت پول به کالدرون چه تدبیری را برای حل این مشکل پیش خواهند گرفت.در صورتیکه سرخپوشان نتوانند این مبلغ را فراهم کنند احتمالا بار دیگر با محرومیت انضباطی روبرو خواهند شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تعجب شاکی پرسپولیس ؛ کسی با من هماهنگ نکرده است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×