روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مشخص شدن ساعت بازی سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

مشخص شدن ساعت بازی سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور ؛ پارس فوتبال

در حالی که پس از کش و قوس فراوان قرار است دیدار پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام فصل فوتبالی 98-99 روز 30 خرداد برگزار شود، امروز رسما ساعت آن هم مشخص شد و ساعت 19:50 دقیقه خواهد بود.

نوشته خبری مهم از بازی سوپرجام پرسپولیس و تراکتور اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که پس از کش و قوس فراوان قرار است دیدار پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام فصل فوتبالی ۹۸-۹۹ روز ۳۰ خرداد برگزار شود، امروز رسما ساعت آن هم مشخص شد و ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ساعت برگزاری مسابقه سوپرجام فصل ۱۳۹۹-۱۳۹۸ بین دو تیم پرسپولیس( قهرمان لیگ برتر) تراکتور تبریز( قهرمان جام حذفی) اعلام شد.پرسپولیس قهرمان فصل قبل لیگ برتر و همچنین تراکتور که موفق شد با شکست استقلال در جام حذفی فصل قبل به عنوان قهرمانی دست یابد، باید روز سی خرداد در ورزشگاه آزادی دیدار سوپرجام را برگزار کنند. طبق اعلام سازمان لیگ این دیدار از ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه آغاز خواهد شد تا چهره قهرمان سوپر جام فصل ۹۸-۹۹ مشخص شود.سوپرجام فوتبال ایران که در این فصل بارها با تغییر زمان و محل برگزاری مواجه شده، در تاریخ ۳۰ خرداد و در استادیوم آزادی برگزار شود. این در حالی است که پرسپولیسی ها پیش از این با توجه به حضور ۷ بازیکن در اردوی تیم ملی و خستگی بازیکنانش در مسیر انتخابی جام جهانی، نسبت به زمان انجام این دیدار اعتراض خود را اعلام کرده بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مشخص شدن ساعت بازی سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×