روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برگزاری دادگاه شکایت یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس علیه مهدی رسول پناه

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برگزاری دادگاه شکایت یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس علیه مهدی رسول پناه از منبع پارس فوتبال. "

برگزاری دادگاه شکایت یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس علیه مهدی رسول پناه

به نظر می رسد که کشمکش بین یحیی گل محمدی و مدیرعامل پیشین پرسپولیس همچنان ادامه دارد، چرا که سرمربی سرخ ها امروز در دادگاه حاضر شد تا پیگیر شکایت خود از مهدی رسول پناه پاشد.

نوشته خبری جدید از درگیری یحیی گل محمدی با مدیرعامل پیشین پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

به نظر می رسد که کشمکش بین یحیی گل محمدی و مدیرعامل پیشین پرسپولیس همچنان ادامه دارد، چرا که سرمربی سرخ ها امروز در دادگاه حاضر شد تا پیگیر شکایت خود از مهدی رسول پناه پاشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دلیل شکایت گل محمدی، ویدیوهای جنجالی مهدی رسول پناه است که در مقطع حضورش در پرسپولیس، حرف هایی علیه یحیی به زبان آورد.یحیی گل محمدی صبح امروز با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه پیگیر شکایت خود از سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس شد.یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه، سرمربی فعلی و مدیرعامل سابق پرسپولیس که با یکدیگر درگیری لفظی داشتند، امروز چهارشنبه در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شدند تا به پرونده این دو نفر رسیدگی شود.گفته می شود دلیل شکایت گل محمدی، ویدیوهای جنجالی مهدی رسول پناه است که در مقطع حضورش در پرسپولیس، حرف هایی علیه گل محمدی به زبان آورد و از سوی چند هوادار ضبط و پخش شد. جالب این که رسول پناه معتقد بود کسانی که این ویدیوها را پخش کردند از افراد مرتبط با یحیی گل محمدی هستند و گفتگو را به سمتی هدایت کردند تا او چنین صحبت هایی انجام دهد.در نهایت یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه صبح امروز توضیحات خود را درباره این پرونده به قاضی اعلام کردند تا مورد بررسی قرار گیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برگزاری دادگاه شکایت یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس علیه مهدی رسول پناه از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×