روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حضور احتمالی سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل کامبوج

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حضور احتمالی سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل کامبوج از منبع پارس فوتبال. "

حضور احتمالی سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل کامبوج

سیامک نعمتی یکی از ستاره های این فصل پرسپولیس بوده است که توانست نظر اسکوچیچ را به خود جلب کند و به نظر می رسد اولین بازی رسمی خود برای تیم ملی را مقابل کامبوج برگزار خواهد کرد.

نوشته اولین تجربه رسمی ستاره پرسپولیس در ترکیب تیم ملی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سیامک نعمتی یکی از ستاره های این فصل پرسپولیس بوده است که توانست نظر اسکوچیچ را به خود جلب کند و به نظر می رسد اولین بازی رسمی خود برای تیم ملی را مقابل کامبوج برگزار خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : این احتمال وجود دارد سیامک نعمتی در ترکیب ثابت تیم ملی مقابل کامبوج به میدان برود.تیم ملی فوتبال ایران جمعه شب سومین دیدار خود را مقابل کامبوج برگزار خواهد کرد. احتمال دو اخطاره شدن ۴ بازیکن از یک سو و استراحت دادن به برخی بازیکنان از سوی دیگر باعث شده زمزمه هایی شنیده شود که اسکوچیچ با چند تغییر تیمش را مهیای بازی با کامبوج کند.در این میان شنیده می شود یکی از این تغییرات سیامک نعمتی است. نعمتی که ۳ بازی ملی را در کارنامه دارد، امیدوار است مقابل کامبوج چهارمین بازی ملی اش را انجام دهد.جالب این که نعمتی در هر سه بازی قبلی به عنوان بازیکن تعویضی راهی زمین شده است.او در بازی مقابل سوریه از دقیقه ۷۳، در بازی با ازبکستان از دقیقه ۷۱ و در بازی با بوسنی از دقیقه ۷۶ راهی میدان شد و در صورتی که جمعه شب در ترکیب اصلی به میدان برود، اولین باری است که به عنوان بازیکن ثابت به میدان می رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حضور احتمالی سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل کامبوج از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×