روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برای اینکه مسئولان به خودشان بیایند، دوست ندارم تیم ملی صعود کند ! از منبع پارس فوتبال. "

برای اینکه مسئولان به خودشان بیایند، دوست ندارم تیم ملی صعود کند !

مصاحبه عجیب سعید لطفی پیشکسوت استقلال درباره تیم ملی برایش گران تمام شد و هواداران پرسپولیس و تیم ملی که جریحه دار شده بودند، در فضای مجازی به شدت به او حمله کردند. لطفی گفته بود : "برای اینکه مسئولان به خودشان بیایند، دوست ندارم تیم ملی صعود کند".

نوشته مصاحبه عجیب یک استقلالی که احساسات هواداران پرسپولیس و تیم ملی را جریحه دار کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مصاحبه عجیب سعید لطفی پیشکسوت استقلال درباره تیم ملی برایش گران تمام شد و هواداران پرسپولیس و تیم ملی که جریحه دار شده بودند، در فضای مجازی به شدت به او حمله کردند. لطفی گفته بود : “برای اینکه مسئولان به خودشان بیایند، دوست ندارم تیم ملی صعود کند”. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مصاحبه سعید لطفی بازیکن سابق استقلال خشم هواداران پرسپولیس و تیم ملی را در پی داشت.سعید لطفی بازیکن سابق استقلال صحبت هایی انجام داد که برداشت بدی از آن شد و مورد حملات هواداران تیم ملی وپرسپولیس در فضای مجازی قرار گرفت. او گفت:من به شخصه دوست ندارم تیم ملی صعود کند چون مسئولان باید به خودشان بیایند و ایرادات را رفع کنند. البته تیم ملی مهره های خوبی دارد و قاعدتا نباید مشکل خاصی برای صعود از این مرحله داشته باشد اما من به شخصه دوست ندارم صعود کند تا بلکه مسئولان تلنگری بخورند و…سعید لطفی حرف درستی نزد و به همین دلیل مورد حمله پرسپولیسی ها در فضای مجازی قرار گرفت. با این حال مسلما او هم مثل هر ایرانی دیگری دوست دارد تیم ملی با شکست عراق با قدرت راهی مرحله بعد شده و در نهایت جواز حضور در جام جهانی را کسب کند.اتفاقی که اصلا دور از دسترس هم نیست و ملی پوشان ما مقابل بحرین هم نشان دادند که توانایی های زیادی دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برای اینکه مسئولان به خودشان بیایند، دوست ندارم تیم ملی صعود کند ! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×