روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شایان مصلح ؛ پرسپولیس به دنبال گرفتن تخفیف ۱۵۰ میلیونی از شایان مصلح

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شایان مصلح ؛ پرسپولیس به دنبال گرفتن تخفیف ۱۵۰ میلیونی از شایان مصلح از منبع پارس فوتبال. "

شایان مصلح ؛ پرسپولیس به دنبال گرفتن تخفیف ۱۵۰ میلیونی از شایان مصلح

پرسپولیس به شایان مصلح بدهی پانصد میلیونی دارد و به دنبال این است که با تخفیف ۱۵۰ میلیون تومانی ، این بدهی را پرداخت کند.

نوشته پرسپولیس در تلاش برای توافق با یک ستاره ؛ بازیکن سپاهان تخفیف می دهد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس به شایان مصلح بدهی پانصد میلیونی دارد و به دنبال این است که با تخفیف ۱۵۰ میلیون تومانی ، این بدهی را پرداخت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با مدافع چپ سابق خود که در سپاهان توپ می زند، است. شایان مصلح که پیش از جدایی از پرسپولیس با دریافت چک ۵۰۰ میلیونی رضایتنامه خود را دریافت کرد، هنوز پس از گذشت نزدیک به دو سال موفق به دریافت این طلب نیم میلیاردی نشده است.البته ابتدای فصل شایان مصلح با شکایت در کمیته تعیین وضعیت، حکم محرومیت باشگاه پرسپولیس را دریافت کرد و باشگاه پرسپولیس نیز در آن مقطع در مذاکرات ادامه داری که با بازیکن سابق خود داشت، به شایان وعده داد این مطالبات را پس از گذشت ۳ ماه پرداخت خواهد کرد. وعده ای که باعث توافقی تازه و غیر فعال شدن حکم مصلح شد.حالا دو روز از آخرین روز وعده قبلی گذشته و باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این مبلغ دور تازه مذاکرات خود را با این بازیکن آغاز کرده است.تلاش باشگاه پرسپولیس این است از شایان تخفیف گرفته و مبلغی را از این بدهی ۵۰۰ میلیونی کسر کند.خبرهای دریافتی طرفداری حاکی از آن است باشگاه پرسپولیس در تماسی که با شایان داشته از او تخفیف ۱۵۰ میلیونی خواسته و تاکید کرده در صورتی که با این مبلغ موافقت کند، بلافاصله با پرداخت ۳۵۰ میلیون تومان این پرونده را خواهد بست. هرچند شایان تا به امروز با این تخفیف موافقت نکرده و باید دید درنهایت آیا توافقی بین دو طرف انجام خواهد شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شایان مصلح ؛ پرسپولیس به دنبال گرفتن تخفیف ۱۵۰ میلیونی از شایان مصلح از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×