روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " از چند تیم مطرح داخلی و اروپا پیشنهاد دارم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

از چند تیم مطرح داخلی و اروپا پیشنهاد دارم ؛ پارس فوتبال

حامد پاکدل ، مهاجمی که در نیم فصل مدنظر پرسپولیس بود گفت : من از اروپا و چند تیم مطرح داخلی پیشنهاد دارم و بهترین تصمیم را خواهم گرفت.

نوشته ستاره مدنظر پرسپولیس فاش کرد ؛ از اروپا پیشنهاد دارم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حامد پاکدل ، مهاجمی که در نیم فصل مدنظر پرسپولیس بود گفت : من از اروپا و چند تیم مطرح داخلی پیشنهاد دارم و بهترین تصمیم را خواهم گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حامد پاکدل درباره اینکه باشگاه آلومینیوم درصدد تمدید قرارداد بازیکنانش است، گفت:این خیلی خوب است که یک باشگاه آینده نگری می کند و خوشبختانه شرایط طوری شده که دغدغه بازیکنان هم نسبت به سال های گذشته کمتر شده است. باشگاه طبق نظر کادر فنی قرار است با بازیکنانی که قراردادهای شان رو به اتمام است، مذاکره کند، ولی واقعیت این است که هنوز با من مذاکره رسمی صورت نگرفته است. البته به نظر می رسد بحث مذاکره با بازیکنان به ترتیب توسط باشگاه جلو برود.وی در پاسخ به این پرسش که «چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت؟»، اظهار داشت: من از اروپا پیشنهاد دارم و چند تیم مطرح داخلی هم برای فصل بعد با من صحبت کردند، ولی هنوز بازیکن آلومینیوم هستم و تصمیمی برای فصل بعد نگرفتم. البته می دانم که فصل آینده برای من بسیار مهم است، چون دوست دارم در فوتبال پیشرفت کنم و حتی به تیم ملی برسم به همین دلیل باید با بررسی همه پیشنهادها بهترین انتخاب ممکن را داشته باشم. فعلاً که چیزی مشخص نیست و باید فصل تمام شود.حامد پاکدل با انتقاد از طولانی شدن زمکان برگزاری مسابقات لیگ برتر، تصریح کرد:متأسفانه لیگ امسال فرسایشی شده و این موضوع با ناراحتی بسیاری از بازیکنان و مربیان همراه شده است. این موضوع حتی ممکن است با مصدومیت شدید بازیکنان همراه شود که این اتفاق برای تیم ما هم رخ داد و میثم مجیدی را از دست دادیم. امیدوارم لیگ امسال هر چه زودتر تمام شود و بازی های فصل بعد با برنامه ریزی بهتری انجام شود.مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم درباره با موقعیت خوب این تیم در لیگ برتر و جام حذفی، خاطرنشان کرد:در تیم ما اتحاد و همدلی وجود دارد و همین موضوع باعث شده است تا نتایج خوبی بگیریم. مطمئناً به کسب سهمیه هم فکر می کنیم و امیدوارم در پایان فصل یک اتفاق خوب را رقم بزنیم تا هواداران و مردم شهر اراک را هم خوشحال کنیم.گفتنی است که حامد پاکدل در نیم فصل از گزینه های مدنظر پرسپولیس بود .

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " از چند تیم مطرح داخلی و اروپا پیشنهاد دارم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×