روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی ؛ غیبت چند ستاره اصلی پرسپولیس در دیدار سوپرجام از منبع پارس فوتبال. "

یحیی گل محمدی ؛ غیبت چند ستاره اصلی پرسپولیس در دیدار سوپرجام

با توجه به این که دیدار پرسپولیس و تراکتور ، چند روز پس از دیدار تیم ملی با عراق خواهد بود ، یحیی گل محمدی در این دیدار چند ستاره اش را در اختیار نخواهد داشت.

نوشته بدشانسی عجیب برای پرسپولیس ؛ دست یحیی گل محمدی خالی تر شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با توجه به این که دیدار پرسپولیس و تراکتور ، چند روز پس از دیدار تیم ملی با عراق خواهد بود ، یحیی گل محمدی در این دیدار چند ستاره اش را در اختیار نخواهد داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیسی ها برای حضور در دیدار سوپرجام با چالش های ویژه ای روبرو هستند. با توجه به حضور ۶ پرسپولیسی در اردوی تیم ملی و درگیری تیم ملی ایران تا روز ۲۵ خرداد با دیدارهای مقدماتی جام جهانی، تقریبا نیمی از مهره های اصلی این تیم با خستگی از منامه وارد ایران می شوند و تا روز بازی تنها ۴ روز فرصت برای ریکاوری دارند.این در حالی است که کمال کامیابی نیا و وحید امیری نیز با آسیب دیدگی از اردوی تیم ملی به اردوی پرسپولیس پیوسته اند تا دغدغه دیگری به دلمشغولی های یحیی گل محمدی و همکارانش اضافه شود و در آستانه کسب یک جام مهم، مشکلات زیادی را پیش روی خود ببینند.بازی سوپرجام روز ۳۰ خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی ؛ غیبت چند ستاره اصلی پرسپولیس در دیدار سوپرجام از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×