روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کالدرون ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای مذاکره و مهلت گرفتن از گابریل کالدرون

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کالدرون ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای مذاکره و مهلت گرفتن از گابریل کالدرون از منبع پارس فوتبال. "

کالدرون ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای مذاکره و مهلت گرفتن از گابریل کالدرون

مدیران پرسپولیس به دنبال این هستند که با گابریل کالدرون به توافق برسند و مدتی از او مهلت بگیرند تا بتوانند بدهی او را پرداخت کنند.

نوشته اخبار داغ از پرداخت بدهی کالدرون از سوی باشگاه پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیران پرسپولیس به دنبال این هستند که با گابریل کالدرون به توافق برسند و مدتی از او مهلت بگیرند تا بتوانند بدهی او را پرداخت کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : همان طور که در جریان اخبار هستید، باشگاه پرسپولیس در تاریخ دهم خردادماه سال جاری، با حکم دادگاه عالی ورزش محکوم به پرداخت ۵۸۰ هزار دلار همراه پنج درصد سود سالانه آن به گابریل کالدرون شد.سرخ پوشان برهمین اساس طی روزهای اخیر تلاش خود را برای رفع و رجوع این پرونده استارت زده و اولین دور مذاکرات خود را آغاز کردند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در این مقطع به سراغ چند تن از افراد مشترکی که با کالدرون در ارتباط هستند رفته و به دنبال آن هستند زمینه گفتگو با کالدرون در شرایطی مناسب و کاملا آرام و دور از تنش را فراهم کنند.سمیعی و شکوری تصمیم دارند به جای این که به شکلی رسمی وارد مذاکره با شخص کالدرون شده و حساسیت هایی را ایجاد کنند، به دور از تنش های احتمالی که در این پرونده ایجاد می شود، از طریق دوستان مشترکی که با این مرد آرژانتینی دارند، زمینه برگزاری چند جلسه در فضایی آرام و دوستانه را فراهم کرده تا از این طریق بتوانند شرایط خود را که شامل تخفیف و زمان بیشتر می شود، به کالدرون منتقل کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کالدرون ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای مذاکره و مهلت گرفتن از گابریل کالدرون از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×