روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مصدوم پشت مصدوم ؛ ستاره تراکتور بازی با پرسپولیس را از دست داد از منبع پارس فوتبال. "

مصدوم پشت مصدوم ؛ ستاره تراکتور بازی با پرسپولیس را از دست داد

10 روز تا دیدار سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور زمان باقی مانده است. اکبر ایمانی به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده است.

نوشته مصدوم پشت مصدوم ؛ ستاره تراکتور بازی با پرسپولیس را از دست داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

۱۰ روز تا دیدار سوپرجام بین پرسپولیس و تراکتور زمان باقی مانده است. اکبر ایمانی به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، اکبر ایمانی هافبک باتجربه تراکتور به دلیل مصدومیت احتمالاً مقابل پرسپولیس غایب خواهد بود.تیم فوتبال تراکتور که در روز سی اُم خرداد ماه باید در مسابقه سوپرجام فصل ۹۹-۹۸ مقابل پرسپولیس قرار بگیرد، در این بازی مصدومان پُر تعدادی خواهد داشت که امروز هم یک نفر دیگر به جمع این بازیکنان آسیب دیده اضافه شد.تراکتور که پس از دیدار جام حذفی مقابل آلومینیوم، در مسابقه معوقه مقابل فولاد خوزستان محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی و حبیب فرعباسی را در اختیار نداشت و همچنین پیمان بابایی را در لحظات ابتدایی این بازی از دست داد، اکنون با یک مصدوم دیگر مواجه شده تا دست رسول خطیبی خالی تر از قبل شود.اکبر ایمانی، هافبک باتجربه تراکتور که در این فصل دو مسابقه را به دلیل محرومیت از دست داده ولی در ۲۱ دیدار دیگر حضور ثابت داشته، در جریان تمرینات سرخ پوشان آذربایجان با آسیب دیدگی نسبتا شدیدی مواجه شد تا مثل دیگر مصدومان به احتمال زیاد مقابل پرسپولیس غایب باشد.ایمانی در شرایطی با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند که در همین حین، سرماخوردگی جدی هم پیدا کرده تا نتواند تمرینات انفرادی و بازتوانی را انجام دهد و به استراحت بپردازد.در این شرایط به احتمال فراوان علاوه بر پیمان بابایی و هادی محمدی، اکبر ایمانی و محمدرضا خانزاده نیز به دیدار مقابل پرسپولیس نخواهند رسید تا خطیبی چالش سختی برای انتخاب ۱۱ بازیکن خود در سوپرجام داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مصدوم پشت مصدوم ؛ ستاره تراکتور بازی با پرسپولیس را از دست داد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×