روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تا دو هفته دیگر آماده بازی برای پرسپولیس هستم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

تا دو هفته دیگر آماده بازی برای پرسپولیس هستم ؛ پارس فوتبال

کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس که در اردوی تیم ملی مصدوم شده است، در اولین واکنش به مصدومیت خود مدعی شد که تا دو هفته دیگر آماده بازی برای سرخ ها خواهد شد.

نوشته ستاره پرسپولیس زمان بازگشت خود به ترکیب سرخ ها را لو داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس که در اردوی تیم ملی مصدوم شده است، در اولین واکنش به مصدومیت خود مدعی شد که تا دو هفته دیگر آماده بازی برای سرخ ها خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد شرایط من بهتر است اما مصدومیت من دو هفته دیگر کار دارد.کامیابی نیا صحبت هایی را در مورد مصدومیتش عنوان کرد.کمال کامیابی نیا پس از بازگشت خود از اردوی تیم ملی فوتبال در بحرین گفت:خدا را شکر بچه ها بهترین عملکرد را داشتند و توانستیم این دو مسابقه را ببریم. ان شالله بتوانیم در این دو بازی هم نتیجه بگیریم تا تیم به مرحله بعدی برود.هافبک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیت خود از ناحیه مچ پا عنوان کرد:خدا را شکر بهتر هستم. مصدومیت من ۲ هفته کار دارد و ان اشالله بتوانم خودم را برسانم و زودتر به ترکیب پرسپولیس بازگردم .

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تا دو هفته دیگر آماده بازی برای پرسپولیس هستم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×