روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اولین حضور فیکس رمضانی در ترکیب استقلال در بازی دوستانه مقابل تیم مهدی تارتار پرسپولیسی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین حضور فیکس رمضانی در ترکیب استقلال در بازی دوستانه مقابل تیم مهدی تارتار پرسپولیسی از منبع پارس فوتبال. "

اولین حضور فیکس رمضانی در ترکیب استقلال در بازی دوستانه مقابل تیم مهدی تارتار پرسپولیسی

آرمان رمضانی که از پرسپولیس به استقلال پیوست و یاغی سرخ ها لقب گرفت، برای اولین بار در بازی دوستانه استقلال مقابل تیم مهدی تارتار در ترکیب اصلی فرهاد مجیدی قرار گرفت.

نوشته اولین حضور فیکس یاغی پرسپولیس در استقلال ، مقابل تیم یک پرسپولیسی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آرمان رمضانی که از پرسپولیس به استقلال پیوست و یاغی سرخ ها لقب گرفت، برای اولین بار در بازی دوستانه استقلال مقابل تیم مهدی تارتار در ترکیب اصلی فرهاد مجیدی قرار گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با نظر فرهاد مجیدی، مهاجم بلندقامت آبی های پایتخت از ابتدا در ترکیب تیمش مقابل پیکان در مصاف دوستانه قرار گرفت.در شرایطی که امروز فرهاد مجیدی داریوش شجاعیان، احمد موسوی و فرشید اسماعیلی را به دلیل مصدومیت، هروویه میلیچ و شیخ دیاباته را به دلیل سفر به کشورهایشان و عارف غلامی و مهدی قایدی را به علت حضور در اردوی ملی در اختیار ندارد، سرمربی جوان استقلال کار دشواری برای چینش ترکیب تیمش در دیدار دوستانه مقابل پیکان داشت.با این اوصاف و ۷ غایبی که در فهرست استقلال به چشم می خورد، مجیدی ترکیب اولیه استقلال برای مصاف با پیکان در دیدار دوستانه را این طور چینش کرد:سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، متین کریم زاده، محمد نادری، وریا غفوری، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، مسعود ریگی، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی.شاید جالب ترین نکته در ترکیب اولیه امروز آبی های پایتخت، حضور آرمان رمضانی مهاجم بلندقامت استقلال است که با گلزنی مقابل صنعت نفت آبادان، انگیزه های فراوانی برای ادامه رقابت های لیگ برتر پیدا کرده و در مسابقه تدارکاتی امروز مقابل پیکان، برای اولین بار در ترکیب اولیه استقلال از زمان پیوستنش به جمع شاگردان مجیدی، قرار گرفته است.آرمان رمضانی امروز در کنار ارسلان مطهری و در روز غیبت دیاباته و قایدی، زوج خط حمله استقلال را در مصاف با پیکان شکل داده و باید دید در این مصاف دوستانه، رمضانی چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد تا بیشتر بتواند نظر کادرفنی را برای ادامه رقابت های لیگ برتر جلب کند.دیدار دوستانه استقلال و پیکان از دقایقی پیش در مجموعه ایران خودرو آغاز شده که تا دقیقه ۱۰ بدون گل مساوی دنبال می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین حضور فیکس رمضانی در ترکیب استقلال در بازی دوستانه مقابل تیم مهدی تارتار پرسپولیسی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×