روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • گلزنی دوباره آرمان رمضانی برای استقلال، مقابل پیکان تیم مهدی تارتار

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گلزنی دوباره آرمان رمضانی برای استقلال، مقابل پیکان تیم مهدی تارتار از منبع پارس فوتبال. "

گلزنی دوباره آرمان رمضانی برای استقلال، مقابل پیکان تیم مهدی تارتار

آرمان رمضانی یاغی پرسپولیس که در بازی مقابل صنعت نفت آبادان اولین گل خود را برای استقلال به ثمر رسانده بود، در بازی دوستانه مقابل پیکان تیم مهدی تارتار نیز گلزنی کرد.

نوشته یاغی پرسپولیس یک بار دیگر برای استقلال گلزنی کرد ؛ مقابل یک پرسپولیسی ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آرمان رمضانی یاغی پرسپولیس که در بازی مقابل صنعت نفت آبادان اولین گل خود را برای استقلال به ثمر رسانده بود، در بازی دوستانه مقابل پیکان تیم مهدی تارتار نیز گلزنی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهاجم استقلال بعد از گل ارزشمند مقابل صنعت نفت آبادان، اینبار در جدال تدارکاتی نیز برای آبی پوشان موفق به گلزنی شد.آرمان رمضانی که بعد از نیم فصل ناامیدکننده در پرسپولیس، در انتقالی عجیب راهی استقلال شد، به نظر می رسد در روند گلزنی با پیراهن آبی پوشان قرار گرفته است.رمضانی که بعد از مدت ها موفق شده بود در جدال رسمی برای استقلال در آبادان زمینه ساز برد سه امتیازی شاگردان فرهاد مجیدی شود، اکنون در جدال تدارکاتی این تیم برابر پیکان تیم مهدی تارتار پرسپولیسی نیز در نیمه اول تک گل بازی را به نام خود کرده است.پاس در عمق آرش رضاوند در محوطه جریمه با شوت تمام کننده این مهاجم شمالی، در دروازه محمد دریس و پیکان قرار گرفت تا آبی ها در آستانه دستیابی به برد در این جدال تدارکاتی قرار داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گلزنی دوباره آرمان رمضانی برای استقلال، مقابل پیکان تیم مهدی تارتار از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×