روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جعفر سمیعی ؛ پاداش ویژه جعفر سمیعی برای پرسپولیسی‌ها در صورت پیروزی در ۳ بازی باقی مانده

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جعفر سمیعی ؛ پاداش ویژه جعفر سمیعی برای پرسپولیسی‌ها در صورت پیروزی در ۳ بازی باقی مانده از منبع پارس فوتبال. "

جعفر سمیعی ؛ پاداش ویژه جعفر سمیعی برای پرسپولیسی‌ها در صورت پیروزی در ۳ بازی باقی مانده

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیروز در محل تمرین این تیم قول پرداخت پاداش ویژه در صورت برد در سه بازی پایانی لیگ برتر داد.

نوشته خبر خوش مدیرعامل پرسپولیس به شاگردان یحیی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیروز در محل تمرین این تیم قول پرداخت پاداش ویژه در صورت برد در سه بازی پایانی لیگ برتر داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس دیروز در ورزشگاه شهید کاظمی و در محل تمرین سرخپوشان پایتخت حضور یافت و دقایقی از آخرین تمرین قرمزپوشان پیش از سفر به تبریز و دیدار برابر ماشین سازی را از نزدیک مشاهده کرد.مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان تمرین دیروز یکشنبه، جلسه ای را با یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برگزار کرد و سرمربی سرخپوشان صحبت هایی را در خصوص شرایط تیم و اتفاقاتی که در حاشیه رقابت ها رقم خورد را اعلام کرد.بعد از این نشست، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، جلسه ای را با بازیکنان برگزار کرد. جعفر سمیعی در این جلسه صمیمانه، از تلاش بازیکنان تقدیر و تشکر کرد و با بازیکنان در خصوص بازی در دربی صحبت کرد. او در بخشی از حرف هایش گفت: هواداران پای شما ایستادند و خیلی اتفاقات خوبی افتاد. بعد از بازی با اینکه دربی را باخته بودیم، آنها از حمایت شما پا پس نکشیدند و همه پشت شما ایستادند. البته این حمایت ها باید دامنه دار باشد.وی افزود: مطمئنا هواداران قدر شما را می دانند و شما هم باید از همدیگر حمایت کنید. همه ما نیاز داریم که از این به بعد بیشتر از قبل همدل و متحد باشیم. ما به این حمایت ها خیلی نیاز داریم زیرا شما باید در بهترین شرایط و فرم ممکن قرار بگیرید و ان شاء الله بتوانیم سه بازی مهم و حساس پیش رو را ببریم و با ۹ امتیاز، قهرمان شویم تا یک اتفاق خارق العاده را رقم بزنیم.مدیر عامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: ما جلسه هیات مدیره را به دلیل بیماری کرونا به شکل مجازی برگزار کردیم که در آن نشست، تصمیم مهمی اتخاذ شد و مصوب کردیم که پاداش ویژه ای برای کسب برد در هر سه بازی برای تیم منظور کنیم. ما تلاش می کنیم تا انگیزه شما را افزایش دهیم و روحیه تیم را بالا ببریم.جعفر سمیعی در پایان این جلسه، با شوخی با بازیکنان و بزرگترهای تیم، بر صمیمیت این نشست افزود تا قبل از سفر سرخپوشان به تبریز، آنها با روحیه ای بالا برای بازگشت پر افتخار خود، تلاش مضاعفی را انجام بدهند.یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان هم در این نشست به صحبت پرداخت و گفت: حضور شما در تمرین دیروز مهم و مفید بود و امیدواریم که بتوانیم با توجه به شرایطی که تیم دارد، بهترین نتایج را بگیریم اما همه ما در باشگاه نگاه مان به هیات مدیره و شخص مدیرعامل باشگاه است و امیدواریم بیشتر از اینها مورد حمایت قرار بگیریم. سختی ها و مشکلات را درک می کنیم اما نیاز داریم که حمایت بیشتری را ببینیم.جعفر سمیعی هم این وعده را به اعضای تیم داد که اتحاد و همدلی و همبستگی که بین باشگاه، اعضای تیم و هواداران شکل گرفته، با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جعفر سمیعی ؛ پاداش ویژه جعفر سمیعی برای پرسپولیسی‌ها در صورت پیروزی در ۳ بازی باقی مانده از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×