روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماشین‌سازی ؛ پاداش برد به ماشین‌سازی تیم سقوط کرده با چه اهدافی؟ از منبع پارس فوتبال. "

ماشین‌سازی ؛ پاداش برد به ماشین‌سازی تیم سقوط کرده با چه اهدافی؟

بازیکنان ماشین سازی در صورت برد پرسپولیس پاداش خوبی دریافت خواهند کرد که باعث ایجاد شایعاتی شده است.

نوشته ماجرای پاداش به ماشین سازی برای برد پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان ماشین سازی در صورت برد پرسپولیس پاداش خوبی دریافت خواهند کرد که باعث ایجاد شایعاتی شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال ماشین سازی تبریز این فصل به معنای واقعی کلمه رها و بدون برنامه بود و از همان ابتدای فصل سقوط این تیم ریشه دار تبریزی دور از ذهن نبود. سبزپوشان تبریزی چندین بار سرمربی و کادرفنی خود را تغییر دادند و نتیجه آن ۱۴ امتیاز در ۲۷ بازی و سقوط آزاد به لیگ دسته یک شد.ماشین سازان سه شنبه در هفته ۲۸ لیگ برتر در تبریز پذیرای پرسپولیس هستند؛ قهرمان ۴ سال اخیر لیگ ایران و مدعی جدی جام قهرمانی این فصل. پرسپولیسی ها امید زیادی به بردن این بازی و نزدیک شدن به جام قهرمانی لیگ بیستم دارند، اما این کار مقابل شاگردان علیرضا اکبرپور راحت نخواهد بود.ماشین سازی در بازی هفته ۲۵ لیگ برتر و در استادیوم نقش جهان اصفهان بازی بسیار خوبی مقابل این سپاهان انجام داد و با تک گل دانیال اسماعیلی فر شکست خورد. آن ها در هفته ۲۶ لیگ برتر توانستند با ۳ گل مس رفسنجان را در هم بکوبند و نشان دهند پتانسیل خوب بازی کردن را دارند.طبق شنیده ها؛ قرار شده بازیکنان ماشین سازی در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس پاداش خوبی دریافت کنند. پاداشی که مشخص نیست چرا باید به عوامل یک تیم سقوط کرده تعلق بگیرد؟ قول این پاداش باعث شده در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر اینکه این پول از منابع مشکوک و جهت اهداف خاصی تامین شده است به راه بیفتد.اصل قضیه هم شاید شک برانگیز باشد و از نظر منطقی دلیلی بر پاداش دادن به یک تیم سقوط کرده وجود نداشته باشد و باید دید واکنش مسئولان این باشگاه چیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماشین‌سازی ؛ پاداش برد به ماشین‌سازی تیم سقوط کرده با چه اهدافی؟ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×