روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس همچنان حاضر به تمدید قرارداد خود با باشگاه نیستند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس همچنان حاضر به تمدید قرارداد خود با باشگاه نیستند از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس همچنان حاضر به تمدید قرارداد خود با باشگاه نیستند

بازیکنان پرسپولیس همچنان حاضر به تمدید قرارداد خود با باشگاه نیستند و به نظر می رسد بدقولی ها باعث شده از تمدید امتناع کنند.

نوشته خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان پرسپولیس همچنان حاضر به تمدید قرارداد خود با باشگاه نیستند و به نظر می رسد بدقولی ها باعث شده از تمدید امتناع کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، امید عالیشاه و وحید امیری بازیکنانی هستند که قراردادشان در پایان فصل جاری فوتبال باشگاهی کشور با پرسپولیس به اتمام می رسد. در این بین کنعانی زادگان تصمیم خود را برای ادامه فوتبال در لیگ ستارگان قطر گرفت تا مدافع تیم ملی ایران فصل آینده در الاهلی بازی کند.باشگاه پرسپولیس در سه ماه گذشته تلاش زیادی برای تمدید قرارداد این بازیکنان کرد اما همچنان موفق به این امر نشده است. بازیکنان پرسپولیس غیر از احمد نورالهی تمایل خود برای ماندن در این تیم را اعلام کرده اند اما عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته باعث شده تا آنها از امضای قرارداد جدید با باشگاه امتناع کنند. پیشنهادی که بار دیگر از سوی ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه مطرح شد اما هیچ یک از بازیکنان به دلیل بدقولی در پرداخت پول فصل جاری قراردادهایشان با آن موافقت نکردند.ضمن اینکه شهریار مغانلو که نیم فصل به عنوان بازیکن قرضی راهی پرسپولیس شد در پایان بازی های فصل جاری لیگ برتر باید به سانتاکلارا پرتغال بازگردد و سرخ ها هیچ اقدام تازه ای برای حفظ او نکرده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بازیکنان پرسپولیس همچنان حاضر به تمدید قرارداد خود با باشگاه نیستند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×