روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • گل‌محمدی ؛ حکم یحیی گل‌محمدی به تعویق می افتند ؟ پرسپولیس خواهان دستور موقت برای گل‌محمدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گل‌محمدی ؛ حکم یحیی گل‌محمدی به تعویق می افتند ؟ پرسپولیس خواهان دستور موقت برای گل‌محمدی از منبع پارس فوتبال. "

گل‌محمدی ؛ حکم یحیی گل‌محمدی به تعویق می افتند ؟ پرسپولیس خواهان دستور موقت برای گل‌محمدی

باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر حضور سرمربی خود در دیدار فردا مقابل ماشین سازی تبریز است.

نوشته حکم یحیی گل محمدی به تعویق می افتند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر حضور سرمربی خود در دیدار فردا مقابل ماشین سازی تبریز است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روز گذشته بود که حکم کمیته انضباطی منتشر و یحیی گل محمدی به یک جلسه محرومیت قطعی محکوم شد که این جلسه روز آینده در مصاف با ماشین سازی اعمال خواهد شد. بلافاصله باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که به کمیته استیناف شکایت خواهد کرد و حالا خطاب به کمیته استیناف نوشته اند که با توجه به محدودیت زمانی، اجرای حکم توسط کمیته استیناف با صدور دستور موقت تعویق بیفتد.خبری که پرسپولیس با عنوان ” پیگیری باشگاه پرسپولیس برای رفع محرومیت گل محمدی” منتشر کرده و صحبت های معاون حقوقی باشگاه نیز ضمیمه آن شده است، به شرح زیر است: این باشگاه با استناد به مفاد آیین نامه انضباطی فوتبال ایران و مستندات قانونی، لایحه خود در اعتراض به رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ارتباط با محرومیت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و استیناف خواهی نسبت به آن را جهت بررسی در کمیته استیناف، تقدیم فدراسیون فوتبال ایران کرد.در این لایحه همچنین از کمیته استیناف خواسته شد با توجه به نزدیک بودن بازی بعدی پرسپولیس و غیر قابل بازگشت بودن رای در صورت اجرای محرومیت سرمربی تیم، در این مقطع حساس از رقابت ها، با صدور دستور موقت برای توقف اجرا تا زمان رسیدگی، موافقت کنند.معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد با توجه به این که موارد استناد برای صدور حکم، اتفاق نیفتاده است و یحیی گل محمدی شامل آن نمی شود، درباره این رای، بازنگری مقتضی صورت بگیرد.ایمان حسین پور شرف شاد، در این ارتباط به رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:در لایحه ای که تنظیم شده، اعتراض خود را بر اساس مفاد آیین نامه مقررات انضباطی فوتبال ایران ارائه کردیم. تشخیص این که نتیجه رای چه خواهد شد در صلاحیت کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران است. در لایحه به چند مورد اشاره داشتیم و هواداران باید بدانند همچنان موضوع را با جدیت پیگیری می کنیم. تاکید مدیرعامل باشگاه نیز همیشه بر همین مساله است.وی افزود:حسب متن آیین نامه انضباطی، در ماده ۵۵ به صراحت آمده «برای شخص دریافت کننده کارت قرمز، علاوه بر یک مسابقه محرومیت که متحمل آن می شود مجازات دیگری در نظر گرفته خواهد شد». یحیی گل محمدی هم در صحنه مورد نظر از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرده بودند.حسین پور شرفشاد در پایان گفته است:همچنین با توجه به این که فاصله بازی ها بسیار کم است و بازی بعدی را پیش رو داریم، از کمیته استیناف خواسته شده در صورتی که بررسی لوایح و صدور رای، زمان بر است، با صدور دستور موقت، برای تعویق اجرای حکم تا زمان رسیدگی و صدور رای نهایی موافقت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گل‌محمدی ؛ حکم یحیی گل‌محمدی به تعویق می افتند ؟ پرسپولیس خواهان دستور موقت برای گل‌محمدی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×