روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ماشین سازی پس از کوتاه کردن چمن برای پرسپولیس سند می‌فرستد ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماشین سازی پس از کوتاه کردن چمن برای پرسپولیس سند می‌فرستد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

ماشین سازی پس از کوتاه کردن چمن برای پرسپولیس سند می‌فرستد ؛ پارس فوتبال

باشگاه ماشین سازی قصد دارد پس از کوتاه کردن چمن ورزشگاه بنیان دیزل، مستنداتش را در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دهد.

نوشته ماشین سازی خیال پرسپولیس را راحت کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه ماشین سازی قصد دارد پس از کوتاه کردن چمن ورزشگاه بنیان دیزل، مستنداتش را در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس نسبت به وضعیت چمن ورزشگاه بنیان دیزل و بلندی آن اعتراض هایی داشته که حالا با پاسخ باشگاه ماشین سازی تبریز مواجه شده است.قربانی مالک و علوی مدیر تیم ماشین سازی به ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس این اطمینان را داده اند که چمن ورزشگاه یک روز پیش از مسابقه کوتاه می شود و سرخپوشان نگرانی از این موضوع نباید داشته باشند.همچنین قرار است پس از کوتاه کردن چمن ورزشگاه تصاویر و ویدیوهای آن در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گیرد و حتی مسئولان پرسپولیس می توانند از وضعیت ورزشگاه بازدید کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماشین سازی پس از کوتاه کردن چمن برای پرسپولیس سند می‌فرستد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×