روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک ، دروازه بان اول پرسپولیس در تبریز ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

حامد لک ، دروازه بان اول پرسپولیس در تبریز ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

حامد لک همچنان گزینه اول یحیی گل محمدی برای بازی با ماشین سازی تبریز است.

نوشته دربی جام حذفی کار دست حامد لک داد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حامد لک همچنان گزینه اول یحیی گل محمدی برای بازی با ماشین سازی تبریز است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در بازی با ماشین سازی نیز همچنان حامد لک برای سرخ پوشان به میدان خواهد رفت.بعد از شکست پرسپولیس مقابل استقلال در دربی حذفی شایعاتی منتشر شد مبنی بر این که با توجه به افت روحیه لک، گل محمدی تصمیم به استفاده از رادوشوویچ گرفته و از این دروازه بان کروات به جای لک بهره خواهد برد.این درحالی است که کادرفنی پرسپولیس قصد ندارند چنین کاری انجام دهند.پیگیری های خبرنگار طرفداری حکایت از آن دارد حامد لک همچنان گزینه اول گل محمدی و فنایی برای حضور در چارچوب دروازه پرسپولیس بوده و سرخ پوشان در بازی خود مقابل ماشین سازی نیز از این دروازه بان بهره خواهند برد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک ، دروازه بان اول پرسپولیس در تبریز ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×