روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • امیدوارم سه گل به پرسپولیس بزنم ؛ روی پرسپولیس تعصب دارم اما بازیکن ماشین سازی ام

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امیدوارم سه گل به پرسپولیس بزنم ؛ روی پرسپولیس تعصب دارم اما بازیکن ماشین سازی ام از منبع پارس فوتبال. "

امیدوارم سه گل به پرسپولیس بزنم ؛ روی پرسپولیس تعصب دارم اما بازیکن ماشین سازی ام

مهاجم سابق پرسپولیس می گوید آمادگی اش به شکلی است که شاید سه گل به پرسپولیس بزند.

نوشته روی پرسپولیس تعصب دارم اما بازیکن ماشین سازی ام اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم سابق پرسپولیس می گوید آمادگی اش به شکلی است که شاید سه گل به پرسپولیس بزند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد امین اسدی مهاجم ماشین سازی در خصوص دیدار با پرسپولیس گفت:پرسپولیس تیمی است که چند سال در آن بودم و خاطرات شیرینی در آن داشتم و امیدوارم بازی خوبی باشد و هر تیمی که حقش است به برتری برسد.او در مورد علاقه اش به پیروزی ماشین سازی عنوان کرد:من تمام سعی و تلاشم را می کنم هرچه دارم برای ماشین سازی بگذارم. روی پرسپولیس تعصب دارم اما الان بازیکن ماشین سازی هستم و امیدوارم به پرسپولیس گل بزنم؛ یکی دو تا یا حتی سه گل.محمد امین اسدی مهاجم ماشین سازی با اشاره به آمادگی اش برای این بازی اظهار داشت:تیم ما در تمرینات خیلی شاداب هستند و خیلی سرحال به استقبال بازی پرسپولیس می رویم. کار سختی برای پرسپولیس خواهد بود و شاید آنها نتوانند به قهرمانی پنجم برسند.اسدی همچنین در پایان گفت:فشاری که روی ما برای بازی پرسپولیس هست، شاید نصفش در دیگر مسابقات بوده. صددرصد استرس دارم که نتوانم کاری که باید را انجام دهم اما ما صددرصد تمرکزمان را گذاشته ایم برای این بازی و امیدوارم از این بازی سربلند خارج شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امیدوارم سه گل به پرسپولیس بزنم ؛ روی پرسپولیس تعصب دارم اما بازیکن ماشین سازی ام از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×