روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عیسی آل کثیر ؛ روحیه بالای عیسی آل کثیر برای بازی در تبریز ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عیسی آل کثیر ؛ روحیه بالای عیسی آل کثیر برای بازی در تبریز ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

عیسی آل کثیر ؛ روحیه بالای عیسی آل کثیر برای بازی در تبریز ؛ پارس فوتبال

عیسی آل کثیر انگیزه بالایی دارد با درخشش خود در سه بازی پیش رو خاطره حذف تلخ و پنالتی خراب شده در دربی را پاک کند.

نوشته تصویری از عیسی آل کثیر پس از خراب کردن پنالتی دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عیسی آل کثیر انگیزه بالایی دارد با درخشش خود در سه بازی پیش رو خاطره حذف تلخ و پنالتی خراب شده در دربی را پاک کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس با عیسی آل کثیر در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر باید به مصاف ماشین سازی انتهای جدولی برود که جایگاهش هیچ ارتباطی به توانایی فنی و انگیزه بالای بازیکنانش برای مصاف با پرسپولیس ندارد .سرخ ها تلاش می کنند با پیروزی در این بازی همچنان صدر نشین بمانند و به سپاهان که در انتظار لغزش پرسپولیس است فرصت صدرنشین شدن را ندهند. این بازی در شرایطی برگزار می شود که پرسپولیسی ها باخت در دربی حذفی را تجربه کرده اند و اصلا نمی خواهند کورس قهرمانی لیگ برتر را نیز واگذار کنند.عیسی آل کثیر در دربی پنالتی چهارم پرسپولیس را خراب کرد و شب سختی را پشت سر گذاشت. او حالا در تمرینات با روحیه بالاتری تمرین می کند بلکه بتواند در سه دیدار سرنوشت ساز مقابل ماشین سازی، تراکتور و پیکان با گل زدن و بازی موثر علاوه بر ایفای نقش مهم در قهرمانی، خاطره شب تلخ در دربی را نیز پاک کند. تصویر ثبت شده از آل کثیر و ترابی دو مهره گل زن سرخ ها نشان از روحیه بالا و تمرین با نشاط این تیم می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عیسی آل کثیر ؛ روحیه بالای عیسی آل کثیر برای بازی در تبریز ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×