روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برای شرافت و آبروی تبریز مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد از منبع پارس فوتبال. "

برای شرافت و آبروی تبریز مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد

علیرضا اکبرپور سرمربی استقلالی ماشین سازی تبریز در مورد بازی فردا تیمش مقابل پرسپولیس مدعی شد که ماشین سازی برای شرافت و آبروی تبریز به میدان می رود و بازی مقابل پرسپولیس و یا سپاهان برایشان تفاوت نمی کند.

نوشته انگیزه خاص سرمربی استقلالی برای امتیاز گرفتن از پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا اکبرپور سرمربی استقلالی ماشین سازی تبریز در مورد بازی فردا تیمش مقابل پرسپولیس مدعی شد که ماشین سازی برای شرافت و آبروی تبریز به میدان می رود و بازی مقابل پرسپولیس و یا سپاهان برایشان تفاوت نمی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت که پرسپولیس و سپاهان برای ما فرقی ندارند و در بازی فردا برای آبرو و شرافت فوتبال تبریز بازی خواهیم کرد.علیرضا اکبرپور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس تهران اظهار داشت:امیدوارم فردا بازی خوبی از دو هر تیم ببینیم. پرسپولیس تیم قدرتمندی است که اکنون در صدر جدول قرار دارد، اما برای بازی فردا با این تیم برنامه داریم و حریف مان را آنالیز کرده ایم. با توجه به پتانسیل و توانایی های خود سعی می کنیم از سیستمی استفاده کنیم که بتوانیم از زمین با دست پر بیرون بیاییم. ان شاءالله دیدار خوبی باشد و بتوانیم برنده شویم.وی درباره مصدومان و محرومان تیمش در این مسابقه تصریح کرد:در بازی های قبلی هم مصدوم داشتیم، اما به این دلیل که نفرات محدودی داریم و نیاز است در هر شرایطی که می توانند به ما کمک کنند، سعی داریم از آنها در بازی با پرسپولیس هم استفاده کنیم. البته بعد از چند هفته پشت سر هم که بازیکن محروم داشتیم در این مسابقه بازیکن محروم نداریم. برخی نفرات هم به دلایلی با تیم نیستند و از ماشین سازی جدا شده اند. به همین دلیل از آنها نمی توانیم استفاده کنیم.سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره اینکه آیا مالکان جدید باشگاه ماشین سازی برای دیدار فردا پاداشی در نظر گرفته اند، عنوان کرد:مدیریت باشگاه پاداشی در نظر گرفته است. روز گذشته قربانی سر تمرین آمد و قول داد در صورت پیروزی پاداشی به تیم تعلق خواهد گرفت، ولی شایعاتی بود که از تیم های دیگر برای تیم ما پاداش در نظر گرفته شده است، در حالی که اصلاً چنین چیزی نیست. ماشین سازی به آن شرایط نرسیده است که تیم های دیگر بخواهند برای بازی ما پاداش در نظر بگیرند و برای ما تعیین تکلیف کنند.اکبرپور ادامه داد:تیم ما در بازی با سپاهان با تمام وجود بازی کرد و پرسپولیسی ها منتظر بودند از این بازی نتیجه بگیریم تا قهرمانی پرسپولیس تا حدی مسجل شود. اکنون هم تیم های دیگر دوست دارند مقابل پرسپولیس نتیجه بگیریم تا خودشان قهرمان شوند. در حالی که این تیم ها هیچ فرقی برای ما ندارند و برای شرافت و آبروی فوتبال تبریز سعی می کنیم بهترین بازی مان را انجام بدهیم.وی در پایان خاطرنشان کرد:برای ما اسم تیم فرقی ندارد. مقابل پرسپولیس یا تیم های دیگر با تمام وجود بازی می کنیم تا در دیدارهای باقیمانده از آبرو و حیثیت خود دفاع کنیم و نشان دهیم جایگاه ماشین سازی قعر جدول نیست و به دلایلی در این جایگاه قرار گرفته است. ان شاءالله موفق از زمین بیرون بیاییم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برای شرافت و آبروی تبریز مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×