روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شکست مقابل استقلال از بدشانسی پرسپولیس بود ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

شکست مقابل استقلال از بدشانسی پرسپولیس بود ؛ پارس فوتبال

حسین عبدی پیشکسوت پرسپولیس در مورد شکست سرخ ها در دربی حذفی و مقابل استقلال آن را یک بدشانسی نامید و مدعی شد شاگردان گل محمدی در سه بازی باقیمانده کار چندان سختی ندارند.

نوشته دلیل عجیب شکست پرسپولیس مقابل استقلال در دربی حذفی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حسین عبدی پیشکسوت پرسپولیس در مورد شکست سرخ ها در دربی حذفی و مقابل استقلال آن را یک بدشانسی نامید و مدعی شد شاگردان گل محمدی در سه بازی باقیمانده کار چندان سختی ندارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حسین عبدی کاپیتان پیشین پرسپولیس می گوید جام حذفی جام شگفتی ها است و برخی اوقات در همه جای دنیا، نتایج خاصی در این رقابت ها رقم می خورد. شکست از استقلال هم یکی از شگفتی ها بود.حسین عبدی ملی پوش پیشین پرسپولیس درخصوص شکست این تیم مقابل استقلال گفت:هر دو تیم بیشتر در زمین خود سعی بر حفظ توپ داشتند و در زمین حریف توپ را لو می دادند. شهرآورد بار فنی چندان بالایی نداشت و در نهایت این دلایل موجب شد تا بازی خوبی از کار در نیاید. در وقت های اضافه هم هر تیمی یک موقعیت داشت. در مجموع این بازی چندان بار فنی بالایی نداشت. در ضربات پنالتی شانس تاثیر زیادی دارد و استقلال خوش شانس تر بود و توانست در این ضربات موفق تر ظاهر شود.وی افزود:به نظر من اگر پرسپولیس عملکرد همیشگی خود را داشت می توانست بازی زیبایی را به نمایش بگذارد و نتیجه لازم را هم کسب کند. به هر حال سرمربی تیم بهترین شناخت را از وضعیت تیمش دارد.عبدی در پایان گفت:پرسپولیس باید از این بازی درس بگیرد و به بازی بعدی خود در لیگ برتر فکر کند. تجربه بالای بازیکنان پرسپولیس نکته مثبتی در شرایط فعلی محسوب می شود. ماشین سازی، تراکتور و پیکان سه حریف پرسپولیس در راه پنجمین قهرمانی متوالی هستند و فکر نمی کنم پرسپولیس مشکلی در این زمینه داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شکست مقابل استقلال از بدشانسی پرسپولیس بود ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×