روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دیدار با ماشین سازی مهم ترین بازی فصل پرسپولیس است از منبع پارس فوتبال. "

دیدار با ماشین سازی مهم ترین بازی فصل پرسپولیس است

حمید مطهری دستیار اول یحیی گل محمدی در پرسپولیس، در نشست خبری پیش از بازی سرخ ها مقابل ماشین سازی تبریز بازی مقابل شاگردان علیرضا اکبرپور را مهم ترین دیدار فصل پرسپولیس نامید.

نوشته فینال بزرگ در انتظار پرسپولیس ؛ دست راست گل محمدی مدعی شد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حمید مطهری دستیار اول یحیی گل محمدی در پرسپولیس، در نشست خبری پیش از بازی سرخ ها مقابل ماشین سازی تبریز بازی مقابل شاگردان علیرضا اکبرپور را مهم ترین دیدار فصل پرسپولیس نامید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید مطهری دستیار اول یحیی گل محمدی در پرسپولیس، در نشست خبری پیش از بازی سرخ ها مقابل ماشین سازی تبریز بازی مقابل شاگردان علیرضا اکبرپور را مهم ترین دیدار فصل پرسپولیس نامید.حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی اظهار داشت:ابتدا درگذشت حمیدرضا صدر را به اهالی فوتبال و سینما تسلیت می گویم. وی فوق العاده بود و همیشه از تفسیرهایش لذت می بردیم. درباره بازی با ماشین سازی باید بگویم مهم ترین دیدار باقی مانده فصل ما است. برای این صحبت دلایل متعددی دارم که اکنون نمی توانم آنها را بگویم.وی ادامه داد:باید خیلی باهوش عمل کنیم. می دانیم طراحی و استراتژی ماشین سازی دفاع تیمی خوب، انتقال توپ از دفاع به جمله و ضد حمله است . باید در بخش انتقال به حمله این تیم را خوب کنترل کرده، فوتبال و طراحی ای که در بخش حمله داریم به حریف دیکته کرده و از فرصت های خود استفاده کنیم.مربی تیم پرسپولیس عنوان کرد:ماشین سازی واقعا تیمی خوب، ریشه دار و یکی از قدیمی ترین تیم های تبریز است. واقعا حیف است این تیم ریشه دار به لیگ برتر سقوط کرده اما می بینم خدا را شکر مشکلات مالی شان حل شده است. انتظار داشتم مسئولانش هرچه سریع تر به وضعیت ماشین سازی رسیدگی کنند تا این تیم به دسته پایین تر سقوط نکند.مطهری اضافه کرد:امیدوارم فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی شود. همان فوتبال قابل احترام و رو به جلویی که همیشه پرسپولیس دنبال می کند ببینیم تا بینندگان از فوتبال هر دو تیم لذت ببرند. پرسپولیس نشان داده تیم مبارزه گری است و بچه های ما نشان داده اند مبارزان واقعی پرسپولیس هستند و تا لحظه آخر تلاش می کنند. جایگاه ما اول جدول است و این چیزی نبود به جز اینکه بازیکنان مان با صداقت و تعهد تمام کار خود را پیش بردند. امیدوارم فردا هم مثل همیشه تلاش کنند تا بتوانیم موفق باشیم و سربلند به تهران بازگردیم.وی درباره نفرات مصدوم و محروم پرسپولیس برای دیدار با ماشین سازی گفت:برای این مسابقه کمال کامیابی نیا را در اختیار نداریم و سایر بچه ها سرحال و آماده هستند. از این لحاظ مشکلی نداریم. محروم مان هم فقط یحیی گل محمدی است و فکر می کنم جرم اصلی اش سرمربی پرسپولیس بودن است. انتظار دارم همیشه آرای کمیته انضباطی محترم عادلانه و یکسان باشد و به فوتبال کمک کنند نه اینکه بخواهیم توقف در فوتبال ایجاد کرده یا به تیمی ضربه بزنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دیدار با ماشین سازی مهم ترین بازی فصل پرسپولیس است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×