روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اسدی و حسین پور دو پرسپولیسی پیشین، امیدوار به درخشش مقابل سرخ ها در لیگ برتر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اسدی و حسین پور دو پرسپولیسی پیشین، امیدوار به درخشش مقابل سرخ ها در لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

اسدی و حسین پور دو پرسپولیسی پیشین، امیدوار به درخشش مقابل سرخ ها در لیگ برتر

محمد امین اسدی و سعید حسین پور دو پرسپولیسی هستند که در ترکیب ماشین سازی تبریز می توانند با درخشش مقابل سرخ ها نقشی تعیین کننده در دور شدن پرسپولیس از قهرمانی لیگ برتر ایفا کنند.

نوشته دو پرسپولیسی در مقابل خیز پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد امین اسدی و سعید حسین پور دو پرسپولیسی هستند که در ترکیب ماشین سازی تبریز می توانند با درخشش مقابل سرخ ها نقشی تعیین کننده در دور شدن پرسپولیس از قهرمانی لیگ برتر ایفا کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دو بازیکن پرسپولیسی ماشین سازی تمام تلاش خود را برای درخشش در بازی فردا به کار می گیرند.پرسپولیس و ماشین سازی در حالی فردا مقابل هم صف آرایی می کنند که دو بازیکن سابق پرسپولیس بسیار امیدوار به درخشش در این بازی هستند. سعید حسین پور و محمد امین اسدی دو بازیکن سابق پرسپولیس که در ماشین سازی توپ می زنند، امیدوار هستند تا در بازی فردا نظر گل محمدی را جلب کنند.درخششی که البته می تواند پرسپولیس را از قهرمانی در لیگ برتر دور کند.سعید حسین پور در خط میانی ماشین سازی در بازی های گذشته این تیم نشان داده از تکنیک و توانایی های خوبی برخوردار است و بی شک فردا تمام تلاشش را به کار می گیرد تا ثابت کند تصمیم کادرفنی پرسپولیس برای انتقال او اشتباه بوده است.ضمن این که اسدی هم هر وقت برای ماشین سازی به میدان آمده عملکرد خوبی داشته است. او در بازی با مس رفسنجان نیز توانست خوب و موفق ظاهر شود.حالا باید منتظر بود و دید کدام یک از این نفرات می توانند توانایی های فنی خود را مقابل پرسپولیس و یحیی به نمایش بگذارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اسدی و حسین پور دو پرسپولیسی پیشین، امیدوار به درخشش مقابل سرخ ها در لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×