روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • وحید امیری ؛ امیدواری یحیی گل محمدی به درخشش وحید امیری در دیدار با ماشین سازی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری ؛ امیدواری یحیی گل محمدی به درخشش وحید امیری در دیدار با ماشین سازی از منبع پارس فوتبال. "

وحید امیری ؛ امیدواری یحیی گل محمدی به درخشش وحید امیری در دیدار با ماشین سازی

وحید امیری از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در دربی بود و گل محمدی امید ویژه ای به درخشش او در دیدار تیمش با ماشین سازی تبریز دارد.

نوشته چشم امید یحیی گل محمدی به درخشش یک ستاره در تبریز اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در دربی بود و گل محمدی امید ویژه ای به درخشش او در دیدار تیمش با ماشین سازی تبریز دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که گفته می شود وحید امیری در تبریز در پست اصلی خود در ترکیب ثابت سرخ ها به میدان می رود این بازیکن در بازی هایی که پیش از این برابر ماشین سازی داشته عملکرد ویژه ای را از خود به ثبت رسانده است.وحید دو گل و یک پاس گل در تقابل های قبلی اش برابر این تیم تبریزی را در کارنامه دارد و یکی از بازیکنان تاثیرگذار در بازی های اخیر پرسپولیس مقابل ماشین سازی محسوب می شود.با توجه به احتمال حضور وحید امیری در پست تخصصی اش برابر ماشین سازی پیش بینی این که او در این بازی هم تاثیر مثبتی روی روند کاری پرسپولیس در این دیدار داشته باشد، اصلا دور از ذهن نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری ؛ امیدواری یحیی گل محمدی به درخشش وحید امیری در دیدار با ماشین سازی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×