روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هیچ وقت مهاجمی روی دست ناصر محمدخانی در ایران نمی آید از منبع پارس فوتبال. "

هیچ وقت مهاجمی روی دست ناصر محمدخانی در ایران نمی آید

حمید درخشان گفت : هیچ وقت مهاجمی روی دست ناصر محمدخانی در فوتبال ایرات نمی آید. باید در کنار او بازی می کردی تا متوجه سطح بازی او می شدی.

نوشته تمجید ویژه حمید درخشان از پیشکسوت محبوب پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حمید درخشان گفت : هیچ وقت مهاجمی روی دست ناصر محمدخانی در فوتبال ایرات نمی آید. باید در کنار او بازی می کردی تا متوجه سطح بازی او می شدی. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید درخشان در مورد مهاجمان فعلی پرسپولیس گفت :به نظر من آ ل کثیر و شهریار مغانلو مهاجمان خوبی هستند. حتی مهدی عبدی هم می تواند پیشرفت کند اما در تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس من کمتر مهاجمی با خصوصیات ناصرمحمدخانی به یاد دارم. او یک مهاجم همه چیز تمام بود و از سرعت بسیار بالا و ضربات کاشته خطرناکی بهره می برد.درخشان در ادامه گفت:شما باید کنار ناصر محمدخانی بازی می کردید تا به توانایی های او پی ببرید. البته در آن دوران حمید علیدوستی و عبدالعلی چنگیز هم مهاجمان بسیار خوبی بودند اما ناصرمحمدخانی یک مهاجم استاندارد و کامل بود که به نظر من راحت می توانست در بهترین تیم های اروپایی بازی کند. شاید اگر ناصر الان بازی می کرد به راحتی آب خوردن در بهترین تیم های لالیگا توپ می زد و طبعاً قرارداد بسیار بالایی هم می بست. در نسل ما از این فوتبالیست ها زیاد بودند اما متاسفانه خبر چندانی از پول نبود. من، ناصر، پنجعلی ،پیوس و شاهرخ بیانی فقط وقتی به قطر رفتیم شرایط زندگی مان تغییر کرد و گرنه در دهه ۶۰ و در فوتبال ایران خبری از پول نبود و ما به عشق مردم فوتبال بازی می کردیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هیچ وقت مهاجمی روی دست ناصر محمدخانی در ایران نمی آید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×