روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ نقشه یحیی پس از باخت در دربی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ نقشه یحیی پس از باخت در دربی

یحیی که در ضربات پنالتی دربی را به رقیب دیرینه واگذار کرد، در بازگشت به لیگ امیدوار به کسب نتیجه است.

نوشته پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ نقشه یحیی پس از باخت در دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی که در ضربات پنالتی دربی را به رقیب دیرینه واگذار کرد، در بازگشت به لیگ امیدوار به کسب نتیجه است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس بعد از شکست در ضربات پنالتی مقابل استقلال و حذف از جام حذفی اکنون به دنبال این است تا از فرصت خود برای کسب قهرمانی در لیگ بهترین بهره را ببرد.در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل و اختلاف امتیازی با سپاهان، آنها چشم به بازی خارج از خانه مقابل ماشین سازی و برد در آن دوخته اند تا همچنان شانس اول قهرمانی لقب گیرند.در این جدال حامد لک همچنان درون دروازه پرسپولیس حضور خواهد داشت و مقابل تیم فصل گذشته اش قرار خواهد گرفت. او که فصل گذشته تلاش زیادی برای حفظ سهمیه ماشین سازی داشت و در هفته پایانی موفق به انجام این ماموریت شدند، اکنون در شرایطی پا به بنیان دیزل می گذارد و تیم سبزپوش راهی لیگ یک شده است.در خط دفاعی بار دیگر سیدجلال حسینی غایب است تا فرشاد فرجی بعد از نمایش موفق در دربی در کنار محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاعی سرخ ها قرار گیرد. در سمت راست سیامک نعمتی و در سمت چپ هم وحید امیری به میدان خواهند رفت.در خط میانی میلاد سرلک و احمد نوراللهی در کنار خود امید عالیشاه و مهدی ترابی خواهند دید تا این پست از زمین یحیی در نهلایت نسبت به بازی های قبلی تغییری شکل داده و احسان پهلوان بعد از مدت ها از ترکیب خارج شود و عالیشاه به پست کاملا تخصصی خود بازگردد. یحیی اکنون چشم به درخشش ستاره های خط میانی اش دوخته تا با قدرت تکنیکی، فیزیکی و بازیسازی بالای خود یک شب موفق را مقابل ماشین سازی دنبال کنند.در خط حمله مهدی عبدی بعد از مدت ها به ترکیب اصلی بازگشته؛ مهاجم شمالی پرسپولیس بعد از اینکه آخرین پنالتی را در مصاف با سیدحسین حسینی از دست داد، اکنون فرصتی یافته تا روحیه خود را با گلزنی برابر تیم قعرنشین و سقوط کرده ماشین سازی بازیابد. در کنار او شهریار مغانلو حاضر است و باید دید قادر به عبور از سد دفاعی حریف خواهند بود.ترکیب احتمالی پرسپولیس:حامد لک، محمدحسین کنعانی زادگان، فرشاد فرجی، وحید امیری،سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، میلاد سرلک، مهدی ترابی، شهریار مغانلو، مهدی عبدی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس با چه ترکیبی به میدان می رود ؟ نقشه یحیی پس از باخت در دربی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×