روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ حکایت ۱۵ دقیقه پایانی برای پرسپولیس و ماشین‌سازی ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ حکایت ۱۵ دقیقه پایانی برای پرسپولیس و ماشین‌سازی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ حکایت ۱۵ دقیقه پایانی برای پرسپولیس و ماشین‌سازی ؛ پارس فوتبال

منتظر ۱۵ دقیقه طوفانی در بازی پرسپولیس با ماشین سازی باشید، چرا که سرخ ها بیشترین گل را در این دقایق زده اند و سبزها بیشترین گل را خورده اند.

نوشته منتظر طوفان ۱۵ دقیقه ای پرسپولیس مقابل ماشین سازی باشید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

منتظر ۱۵ دقیقه طوفانی در بازی پرسپولیس با ماشین سازی باشید، چرا که سرخ ها بیشترین گل را در این دقایق زده اند و سبزها بیشترین گل را خورده اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نظر می رسد ۱۵ دقیقه پایانی بازی پرسپولیس با ماشین سازی آبستن اتفاقات زیادی باشد.در شرایطی که روی کاغذ پرسپو لیس صدرنشین مصاف چندان دشواری با تیم فوتبال ماشین سازی قعرنشین ندارد اما مدیران تیم تبریزی پاداش ویژه ای برای پیروزی در این بازی در نظر گرفته اند با این حال باید برای ۱۵ دقیقه پایانی لیگ برنامه ریزی کنند. این دقایق دقیقاً پاشنه آشیل تیم تبریزی است و با ۱۰ گل خورده، ضعیف ترین عملکرد را در بخش دفاعی داشته است.در سمت مقابل پرسپو لیس بیشترین گل زده خود را در این دقایق به ثمر رسانده است. پرسپولیس ۱۰ گل از ۳۷ گل زده خود را در ۱۵ دقیقه پایانی زده که بیشترین شمار گل های زده در بین ۹۰ دقیقه است. به همین دلیل به نظر می رسد در ۱۵ دقیقه پایانی این بازی شاهد ردوبدل شدن گل باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ حکایت ۱۵ دقیقه پایانی برای پرسپولیس و ماشین‌سازی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×