روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فدای سر پرسپولیس که دربی را باخت ؛ پنجمین قهرمانی در لیگ برتر به یادگار می‌ماند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فدای سر پرسپولیس که دربی را باخت ؛ پنجمین قهرمانی در لیگ برتر به یادگار می‌ماند از منبع پارس فوتبال. "

فدای سر پرسپولیس که دربی را باخت ؛ پنجمین قهرمانی در لیگ برتر به یادگار می‌ماند

عباس کارگر ملی پوش پرسپولیس در دهه ۶۰ می گوید شکست مقابل استقلال در ضربات پنالتی اهمیتی ندارد و فدای سر سرخپوشان که به مرحله بعدی جام حذفی صعود نکردند چرا که قهرمانی در لیگ برتر لذت ویژه ای دارد.

نوشته خط و نشان مهاجم پیشین پرسپولیس برای استقلالی ها پس از باخت در دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عباس کارگر ملی پوش پرسپولیس در دهه ۶۰ می گوید شکست مقابل استقلال در ضربات پنالتی اهمیتی ندارد و فدای سر سرخپوشان که به مرحله بعدی جام حذفی صعود نکردند چرا که قهرمانی در لیگ برتر لذت ویژه ای دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عباس کارگر مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت سرخپوشان گفت:ضربات پنالتی پنجاه پنجاه است و هیچ تیمی نمی تواند بگوید که صددرصد در ضربات پنالتی برنده یا بازنده می شود و به نظر من شکست پرسپولیس در ضربات پنالتی اصلاً هم ناراحت کننده نیست و مهم این است که ما با کسب پنجمین قهرمانی در لیگ برتر بتوانیم تاریخ سازی کنیم و به اعتقاد من هیچ تیمی دیگر نخواهد توانست به چنین رکوردی دست پیدا کند.عباس کارگر در ادامه افزود:پرسپولیس نباید توجهی به رقبای خود داشته باشد ماسه بازی مهم در لیگ برتر پیش رو داریم و باید این بازی ها را ببریم حق مساوی کردن هم نداریم چرا که در این صورت کارمان به اما و اگر می کشد.کارگر که خودش سال ها در تراکتور بازی کرده درباره بازی پرسپولیس مقابل دو تیم تبریزی پشت سر هم گفت:عیار فنی پرسپولیس یک سر و گردن بالاتر از تیم های ماشین سازی و تراکتور است و به اعتقاد من ما می توانیم این دو تیم را به خوبی شکست دهیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فدای سر پرسپولیس که دربی را باخت ؛ پنجمین قهرمانی در لیگ برتر به یادگار می‌ماند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×