روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس یا سپاهان ؟ کفه ترازو به سود پرسپولیس است یا سپاهان؟ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس یا سپاهان ؟ کفه ترازو به سود پرسپولیس است یا سپاهان؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس یا سپاهان ؟ کفه ترازو به سود پرسپولیس است یا سپاهان؟ پارس فوتبال

با حذف پرسپولیس و سپاهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، حالا هر دو مدعی تمام تمرکز خود را روی سه بازی آخرشان در لیگ گذاشته اند.

نوشته بررسی قهرمانی ؛ پرسپولیس یا سپاهان ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با حذف پرسپولیس و سپاهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، حالا هر دو مدعی تمام تمرکز خود را روی سه بازی آخرشان در لیگ گذاشته اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرخپوشان پرسپولیس به دنبال رویای گلات هستند و سپاهان بعد از پنج فصل ناکامی در رسیدن به جام قهرمای لیگ برتر، امیدوار است این فصل با محرم نویدکیا، قهرمانی در لیگ را جشن بگیرد.امتیاز مثبت برای پرسپولیسشاگردان یحیی در ۳ بازی پیش رو باید به مصاف تیم های ماشین سازی، تراکتور و پیکان بروند. از شانس خوب قرمزها، آنها ۲ دیدار پایانی خود را در تهران برگزار خواهند کرد. به نظر نمی رسد دیدار امشب با ماشین سازی سقوط کرده نبرد دشواری برای پرسپولیس در تبریز باشد اما دو بازی بعد با تراکتور و پیکان که امیدوار به کسب سهمیه آسیا از طریق لیگ برتر است، آسان نخواهد بود.کار سخت سپاهانطلایی پوشان سپاهان بازیهای سخت تری در مقایسه با پرسپولیس دارند. سپاهان امشب در مشهد به مصاف پدیده خواهد رفت. دربی اصفهان را پیش رو دارد که ذوب آهن در آن برای بقا می جنگد و طبیعتا نمی خواهد در آن امتیاز از دست بدهد و در پایان در تهران باید مقابل استقلال قرار بگیرد.سپاهان از ۳ بازی آخرش تنها یک بازی در اصفهان دارد و دو بازی دیگر خارج از خانه است.نقش مجیدی در قهرمانی احتمالی پرسپولیسهمانطور که نوشتیم بازی آخر سپاهان مقابل استقلال در تهران است و فرهاد مجیدی هم می خواهد لیگ را با برد به پایان برساند هم اینکه انتقام شکست دور رفت را از این تیم بگیرد. اگر تکلیف قهرمانی به هفته آخر کشیده شود، استقلال با متوقف کردن احتمالی سپاهان می تواند نقش بسیار مهمی در پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر داشته باشد.کفه ترازو به سود کیست؟پرسپولیس حالا ۵۸ امتیازی است و سرنوشت گلات قهرمانی در دستان خودش است یعنی اگر ۹ امتیاز پیش رو را مثل نیم فصل اول کسب کند می تواند پنجمین قهرمانی متوالی اش در لیگ را جشن بگیرد. به نظر می رسد برای قهرمانی لیگ بیستم کفه ترازو به سود پرسپولیس است زیرا سپاهان ۲ امتیاز کمتر از سرخپوشان دارد و برای قهرمانی باید چشم به راه لغزش شاگردان یحیی داشته باشد و در سوی دیگر آنها بر خلاف پرسپولیس که در ۳ دیدار رفت مقابل تیمهایی که بازیهای آینده مقابل آنها قرار خواهد گرفت و هر سه را برده بود، سپاهان تنها ۴ امتیاز در دیدارهای رفت مقابل پدیده، ذوب آهن و استقلال کسب کرد.تراکتور چشم امید اصفهانی هاچشم امید اصفهانی ها به سخت ترین دیدار پیش روی پرسپولیس یعنی بازی با تراکتور است که هرچند سرخپوشان تهرانی میزبان آن هستند اما تراکتور با حضور فیروز کریمی استقلالی روی نیمکت خود، این روزها دچار یک شوک مثبت شده و می تواند حریف سختی برای تیم یحیی گل محمدی باشد.گزارش از آرمان صالحی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس یا سپاهان ؟ کفه ترازو به سود پرسپولیس است یا سپاهان؟ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×