روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باز هم می‌شود استقلال را برد اما بعید است تیمی بتواند گلات کند از منبع پارس فوتبال. "

باز هم می‌شود استقلال را برد اما بعید است تیمی بتواند گلات کند

حمید استیلی معتقد است حساسیت بیش از اندازه دربی جام حذفی روی عملکرد استقلال و پرسپولیس در این بازی تاثیر بسزایی داشت.

نوشته طعنه سنگین حمید استیلی به استقلالی ها پس از باخت در دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حمید استیلی معتقد است حساسیت بیش از اندازه دربی جام حذفی روی عملکرد استقلال و پرسپولیس در این بازی تاثیر بسزایی داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید استیلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص بازی این تیم مقابل استقلال در شهرآورد تهران و انتخاب مهدوی کیا گفت:*همانگونه که همه دیدن شاهد بازی خوبی نبودیم و بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبود. هر دو تیم طوری بازی کردند که بازی را نبازند و روی یک ضربه شروع مجدد و یا یک اتفاق بتوانند به گل برسند و هر دو راضی بودند که بازی به پنالتی بکشد که طبعا ضربات پنالتی با شانس همراه است و نقش بازیکنان با تجربه و کسانی که تمرکز بیشتری دارند خیلی تاثیر گذار خواهد بود.حمید استیلی گفت:*با توجه به اینکه جام حذفی هنوز ادامه دارد پرسپولیس تمرکز خود را روی ۳ بازی لیگ معطوف کرد تا بتواند پنجمین قهرمانی را از آن خود کند.*باز هم می شود در دربی استقلال را شکست داد اما بعید است تیمی بتوانند برای پنج سال متوالی قهرمان لیگ شود و این موضوع اهمیت ویژه ای برای پرسپولیس دارد. ما سه بازی فینال گونه با سه تیمی داریم که در دور رفت نیز موفق شدیم آنها را شکست دهیم و سرنوشت قهرمانی در دستان خود پرسپولیس است.حمید استیلی گفت:*البته نباید از سپاهان غافل شد و باید با تمرکز هر چه بیشتر به سوی قهرمان پیش برویم. در دربی هم از نظر من تنها وحید امیری در حد و اندازه خود ظاهر شد اما انگار به پای بقیه بازیکنان وزنه بسته بودند و سنگین بازی می کردند و بیشتر به فکر این بودند که سر جای خود بمانند و این باعث شد موقعیتی در این بازی نبینیم.حمید استیلی گفت:*حساسیت بازی روی کیفیت آن تاثیر بسزایی داشت. شاید در ۱۰ دربی اخیر ۳ تا ۴ تا از کیفیت لازم برخوردار باشد بقیه بازی ها بخاطر ترس از باخت از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست. به همین خاطر بعد از دربی و شکست در این بازی تیم بازنده دچار تغییرات و حواشی می شود. الحمدالله هواداران پرسپولیس در هر شرایط همیشه پشت تیم و مربی بودند و مشکلی از این بابت پیش نمی آید هر چند به هرحال همه هواداران دوست دارند در این بازی برنده باشند.حمید استیلی گفت:*از طرفی چون بازی به پنالتی کشیده می شود دیگر برد و باخت ها حساب نمی شود. استقلال لیگ را از دست داده است به هر حال آنها از انگیزه های بیشتری برای مسابقات جام حذفی داشتند و دنبال این است که حداقل در جام حذفی قهرمان بشود.حمید استیلی گفت:*در جریان بازی این دو اثر گذار بودند و حتی ضرب سر عیسی به تیرک دروازه اثابت کرد اما خب پنالتی شرایط خاص خودش را دارد و مسلما یحیی گل محمدی تفکرات خودش را دارد و برپایه فلسفه کاری خود تصمیم گیری می کند و ما از میزان آمادگی و شرایط تیم آگاه نیستیم پس باید به تصمیم ایشان احترام بگذاریم.حمید استیلی گفت:*انتخاب ایشان یکی از بهترین اتفاقاتی بود که می توانست رخ بدهد و انتخاب خود من در آن سالی حضور داشتم مهدی مهدوی کیا بود اما با توجه به مشکلاتی که ایشان در هامبورگ داشت نتوانست بیاید اما حالا مقدمات دارد برای حضور ایشان فراهم می گردد و به نظرم این می تواند تصمیم خوبی باشد و حالا باید از مهدوی کیا تنها حمایت کرد و شرایط را برای وی محیا کرد؛ برای او و تیم ملی امید آرزوی موفقیت میکنم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باز هم می‌شود استقلال را برد اما بعید است تیمی بتواند گلات کند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×