روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماشین‌سازی مهم‌ترین بازی باقیمانده پرسپولیس است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

ماشین‌سازی مهم‌ترین بازی باقیمانده پرسپولیس است ؛ پارس فوتبال

حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس بر این عقیده است که تنها دلیل محرومیت سرمربی این تیم پرسپولیسی بودن اوست.

نوشته ادعای عجیب مطهری : جرم گل محمدی فقط سرمربی پرسپولیس بودن است ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس بر این عقیده است که تنها دلیل محرومیت سرمربی این تیم پرسپولیسی بودن اوست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز در هفته بیست وهشتم لیگ برتر اظهار داشت:مهمترین بازی باقیمانده فصل ما، بازی با ماشین سازی است که برای این صحبتم، دلایل متعددی دارم، اما الان نمی توانم به آن اشاره کنم.وی در ادامه افزود:خیلی باید باهوش عمل کنیم و می دانیم آنها روی دفاع تیمی خوب، سرعت در انتقال توپ و ضدحمله برنامه دارند و ما باید بتوانیم در بخش انتقال توپ به خط حمله آنها را کنترل کرده و قدرت مان را در خط حمله به آنها دیکته کنیم و از فرصت ها بهره ببریم.حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد:ماشین سازی تیم خوب و ریشه داری است و از تیم های قدیمی تبریز به شمار می آید. حیف بود که شرایطی پیش آمد تا این تیم به دسته پایین تر سقوط کند. می بینم که خدا را شکر مشکلات مالی شان نیز حل شده است، اما انتظارم از مسئولان ماشین سازی این بود که هر چه زودتر به این تیم رسیدگی می کردند و مشکلات شان زودتر حل می شد. امیدوارم فردا فوتبالی تماشاگرپسند، قابل احترام و رو به جلو باشد، همانطور که پرسپولیس همیشه بازی می کند.حمید مطهری یادآور شد:پرسپولیس همیشه نشان داده تیمی مبارزه گر است و بچه های ما نشان داده اند که مبارزان واقعی پرسپولیس هستند. آنها تا لحظه آخر تلاش می کنند و جایگاه فعلی ما در جدول این را نشان می دهد که این نتیجه حاصل صداقت و تعهد کامل بازیکنان ماست. امیدوارم فردا هم مثل همیشه تلاش شان را انجام دهند تا مثل همیشه سربلند به تهران برگردیم.وی درباره بازیکنان مصدوم و محروم تیم پرسپولیس گفت:ما فقط کامیابی نیا را به عنوان بازیکن مصدوم در اختیار نداریم و سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی هستند. محروم هم فقط یحیی گل محمدی را داریم که جرم او فقط سرمربی پرسپولیس بودن است. انتظارم از کمیته محترم انضباطی این است که همیشه آرای آنها یکسان و عادلانه باشد تا به فوتبال کمک کنند. نه اینکه خدای ناکرده توقفی در فوتبال ایجاد کنیم یا به تیمی ضربه بزنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماشین‌سازی مهم‌ترین بازی باقیمانده پرسپولیس است ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×