روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • رادوشویچ و دیاباته خیلی گرانند، خیلی ؛ گران ترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رادوشویچ و دیاباته خیلی گرانند، خیلی ؛ گران ترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

رادوشویچ و دیاباته خیلی گرانند، خیلی ؛ گران ترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس

دو بازیکن خارجی استقلال و پرسپولیس با توجه به تفاوت ارزش ریال و دلار خیلی گران قیمت برای این دو باشگاه تمام شده اند!

نوشته گران ترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس ؛ این دو ستاره این همه می ارزند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو بازیکن خارجی استقلال و پرسپولیس با توجه به تفاوت ارزش ریال و دلار خیلی گران قیمت برای این دو باشگاه تمام شده اند! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قرارداد رادوشویچ با پرسپولیس که یک دروازه بان ذخیره محسوب می شود، بیش از ۳۰۰ هزار یورو تخمین زده می شود و شیخ دیاباته فقط ۶۰۰ هزار یورو از استقلال طلب دارد. حالا ببینید کل قرارداد شیخ چقدر بوده و چقدر دریافتی داشته که هنوز ۶۰۰ هزار یوروی دیگر می خواهد. حتی اگر شیخ تا امروز ۳۰ درصد قرارداد خود را هم گرفته باشد و حتی اگر بپذیریم که بابت دو سال گذشته ۶۰۰ هزار یورو طلب دارد، باز هم به یک عدد عجیب و غریب می رسیم که واقعاً پرداخت آن برای استقلال صرفه اقتصادی ندارد و کاملا به ضرر این باشگاه است. فراموش نکنیم که دیاباته امسال در لیگ برتر اصلاً خوب کار نکرده و فقط دو گل به تراکتور زده است. رادوشویچ هم که به طور کل بازی های پرسپولیس را از روی نیمکت تماشا می کند. چیزی شبیه کی روش استنلی در سپاهان که امسال برخلاف پارسال بیشتر نیمکت نشین بوده و قطعا او هم قرارداد سنگینی دارد.در مورد کیفیت بازیکنان خارجی بارها و بارها گفته و نوشته ایم اما واقعاً در این شرایط اقتصادی جذب بازیکن خارجی برای تیم های ایرانی مقرون به صرفه نیست. تیم هایی که همگی ورشکسته هستند و یا از دولت و بیت المال ارتزاق می کنند. تیم هایی که حق پخش تلویزیونی ندارند ولی قراردادهای ۶۰۰ هزار یورویی دارند و به همین دلیل هم بازیکنانشان اعتصاب می کنند تا به پول خود که البته حق طبیعی آنهاست، برسند.خبر ورزشی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رادوشویچ و دیاباته خیلی گرانند، خیلی ؛ گران ترین بازیکنان استقلال و پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×