روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آریا برزگر به پرسپولیس بر می گردد؟ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

آریا برزگر به پرسپولیس بر می گردد؟ خبرگزاری پارس فوتبال

آریا برزگر مهاجم قرضی پرسپولیس در فجر سپاسی همراه این تیم به لیگ برتر صعود کرد.

نوشته ستاره یحیی گل محمدی در آستانه بازگشت به پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آریا برزگر مهاجم قرضی پرسپولیس در فجر سپاسی همراه این تیم به لیگ برتر صعود کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آریا بزرگر مهاجم جوان پرسپولیس که به عنوان بازیکن قرضی به تیم فجر سپاسی پیوسته، همراه این تیم قهرمان لیگ یک شد و به لیگ برتر برگشت. این مهاجم که بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی جوانان پرسپولیسی شد، در نهایت فرصت بازی در تیم گل محمدی را پیدا نکرد تا به صورت قرضی در نقل و انتقالات زمستانی به تیم فجر سپاسی ملحق شود.او با پیراهن فجر خوش درخشید و نه تنها فرصت بازی پیدا کرد بلکه به این تیم کمک کرد تا به لیگ برتر صعود کند.اما سوال این است آیا برزگر در ادامه به پرسپولیس بر می گردد یا فوتبالش را در فجر ادامه خواهد داد. به هرحال با توجه به اندیشه های یحیی گل محمدی بسیار بعید است او به پرسپولیس برگردد و احتمالا او به حضور قرضی خود در تیم فجر سپاسی ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آریا برزگر به پرسپولیس بر می گردد؟ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×