روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی همچنان روی نیمکت پرسپولیس ؟ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

سیدجلال حسینی همچنان روی نیمکت پرسپولیس ؟ خبرگزاری پارس فوتبال

به نظر می رسد یحیی گل محمدی همچنان قرار است سیدجلال حسینی ، کاپیتان تیمش را روی نیمکت بنشاند.

نوشته یحیی گل محمدی سیدجلال را نیمکت نشین کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

به نظر می رسد یحیی گل محمدی همچنان قرار است سیدجلال حسینی ، کاپیتان تیمش را روی نیمکت بنشاند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدجلال حسینی احتمالا در بازی امشب مقابل ماشین سازی هم روی نیمکت خواهد نشست.حسینی در دو هفته گذشته روی نیمکت نشست. او در بازی با آلومینیوم و سپس دربی جام حذفی نیمکت نشین شد تا فرشاد فرجی به جای او در زمین حضور پیدا کند.جالب اینجاست دلیل این موضوع مصدومیت اعلام شد در حالی که سیدجلال حسینی مصدوم نیست و با نظر گل محمدی در ترکیب به میدان نرفت.حالا به نظر می رسد در بازی امشب هم قرار است فرشاد فرجی به جای سیدجلال حسینی راهی زمین شود و کاپیتان پرسپولیس که یکی از عناصر اصلی حضور پرسپولیس در صدر جدول است، به یک نیمکت نشین تبدیل شود.باید دید در نهایت حسینی چه سرنوشتی در پرسپولیس پیدا خواهد کرد. حضور دوباره و ادامه درخشش یا همان سرنوشتی که پیش از این مهدوی کیا با گل محمدی داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی همچنان روی نیمکت پرسپولیس ؟ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×