روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک به دنبال رسیدن به علیرضا بیرانوند ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

حامد لک به دنبال رسیدن به علیرضا بیرانوند ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

حامد لک ، دروازه بان پرسپولیس در صورت کلین شیت مقابل ماشین سازی به یک رکورد ویژه در لیگ بیستم خواهد رسید.

نوشته حامد لک به دنبال رسیدن به رکورد علیرضا بیرانوند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حامد لک ، دروازه بان پرسپولیس در صورت کلین شیت مقابل ماشین سازی به یک رکورد ویژه در لیگ بیستم خواهد رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حامد لک که مقابل آلومینیوم اراک دروازه خود را برای پانزدهمین بار در لیگ برتر بسته نگه داشت در صورتی که امشب هم مقابل بازیکنان ماشین سازی تسلیم نشود با ۱۶ کلین شیت بهترین دروازه بان لیگ بیستم خواهد شد.در جدول برترین دروازه بانان لیگ بیستم، حامد لک با ثبت ۱۵ کلین شیت در صدر قرار گرفته و پیام نیازمند با ۱۲، حسین پورحمیدی با ۱۱ و محمدرضا اخباری با ۱۰ کلین شیت در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.حالا لک برای بهترین ماندن به تنها یک کلین شیت دیگر نیاز دارد؛ لک مقابل ماشین می تواند تعداد کلین شیت ها را به عدد ۱۶ برساند و با توجه به آنکه ۲ هفته تا پایان لیگ باقی می ماند هیچکدام از رقبایش نمی توانند به این تعداد کلین شیت برسند.لک در صورتی که در سه بازی آینده تیمش گلی دریافت نکند می تواند با ۱۹ کلین شیت از رکورد علیرضا بیرانوند که پیش از این و با پیراهن پرسپولیس ۱۷ کلین شیت ثبت کرده بود عبور کند.پرسپولیس در بازیهای این فصل و در ۱۶ بازی دروازه اش را بسته نگه داشته که یکی از این بازیها در غیاب لک انجام شد و بوژیدار رادوشوویچ به جای او درون دروازه پرسپولیس قرار گرفته بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک به دنبال رسیدن به علیرضا بیرانوند ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×