روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آمادگی سید جلال حسینی در تمرین ویژه پرسپولیس در تبریز ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

آمادگی سید جلال حسینی در تمرین ویژه پرسپولیس در تبریز ؛ پارس فوتبال

در آخرین تمرین پرسپولیس در تبریز که پیش از بازی مقابل ماشین سازی برگزار شد، آمادگی سید جلال حسینی و حضور او در تمرینات گروهی خبری امیدوار کننده برای هواداران سرخ خواهد بود.

نوشته تصویری امیدوار کننده از آخرین تمرین پرسپولیس در تبریز + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در آخرین تمرین پرسپولیس در تبریز که پیش از بازی مقابل ماشین سازی برگزار شد، آمادگی سید جلال حسینی و حضور او در تمرینات گروهی خبری امیدوار کننده برای هواداران سرخ خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سید جلال حسینی در آخرین تمرین تیم پرسپولیس پا به توپ شد.کاپیتان تیم پرسپولیس که در دو بازی قبلی سرخپوشان غایب بود، این بار هم با وجود آمادگی احتمالا از روی نیمکت بازی را آغاز خواهد کرد.نکته جالب درباره سیدجلال این است که یحیی گل محمدی احتمالا او را برای دو بازی حساس پایان فصل نگه داشته تا در مقابل تراکتور و پیکان از این بازیکن بهره ببرد.حسینی تنها بازیکنی است که در تمام قهرمانی های پرسپولیس از سال ۱۳۹۶ حضور داشته و حالا امیدوار است که دهمین جام قهرمانی با این تیم را دو هفته بعد بالای سر ببرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آمادگی سید جلال حسینی در تمرین ویژه پرسپولیس در تبریز ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×