روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هدایت از راه دور و موفق یحیی گل محمدی برای بازیکنان پرسپولیس ؛ محرومیت، محدودیت نیست

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هدایت از راه دور و موفق یحیی گل محمدی برای بازیکنان پرسپولیس ؛ محرومیت، محدودیت نیست از منبع پارس فوتبال. "

هدایت از راه دور و موفق یحیی گل محمدی برای بازیکنان پرسپولیس ؛ محرومیت، محدودیت نیست

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که به دلیل محرومیت نمی توانست روی نیمکت سرخ ها مقابل ماشین سازی بنشیند، با هدایت از راه دور خود شاهد پیروزی پرگل شاگردانش بود.

نوشته یحیی گل محمدی در حال تماشای از راه دور پیروزی درخشان پرسپولیس در لیگ برتر + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که به دلیل محرومیت نمی توانست روی نیمکت سرخ ها مقابل ماشین سازی بنشیند، با هدایت از راه دور خود شاهد پیروزی پرگل شاگردانش بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی پرسپولیس که با رای سازمان لیگ مقابل ماشین سازی از روی سکوها مجبور به هدایت تیمش شده، توانسته نیمه اول شاهد برتری پرگل شاگردانش باشد.یحیی گل محمدی که در حکمی ناگهانی در آستانه دیدار با ماشین سازی به واسطه اتفاقات دیدار چند هفته قبل تر با محرومیت مواجه شد، مجبور است از جایگاه ویژه شاهد نمایش شاگردانش باشد و آنها را برای دستیابی به امتیاز کامل این بازی هدایت کند.سرمربی سرخ ها که نسبت به بازی های قبلی با توجه به روند هجومی تیمش و البته برتری آنها در نیمه اول، با استرس کمتری کار را دنبال می کرد، در نهایت شاهد برتری تیمش بود و شب آرامی را در استادیوم بنیان دیزل پشت سر می گذارد.یحیی گل محمدی که بابت از دست رفتن شانس حضور در مرحله بعدی جام حذفی ناراحت بود، شاید برتری مقابل ماشین سازی و اینکه تیمش همچنان شانس اول قهرمانی در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل باشد، بخشی از این ناراحتی را جبران کند.تیم او در تبریز توانسته یک برتری پر گل و قابل توجه را به دست بیاورد و شاگردان او علیرغم غیبت سرمربی شان در منطقه فنی به خوبی توانسته اند تدابیر او را در زمین برای از پیش رو برداشتن حریف به اجرا در بیاورند تا نشان دهند هیچ مانعی نمی تواند آنها را در مسیر و هدفی که در ذهن دارند، دور کند.پرسپولیس تا دقیقه ۸۰ با چهار گل از ماشین سازی پیش است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هدایت از راه دور و موفق یحیی گل محمدی برای بازیکنان پرسپولیس ؛ محرومیت، محدودیت نیست از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×