روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای پرداختی ده درصدی به بازیکنان و کادرفنی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای پرداختی ده درصدی به بازیکنان و کادرفنی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای پرداختی ده درصدی به بازیکنان و کادرفنی

مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا پرداختی بازیکنان تیم را به هشتاد درصد برسانند تا ادامه فصل را با روحیه بهتر بازی کنند.

نوشته خبر خوش برای پرسپولیسی ها درباره پرداختی های جدید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا پرداختی بازیکنان تیم را به هشتاد درصد برسانند تا ادامه فصل را با روحیه بهتر بازی کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس قبل از شکست در دربی پایتخت مقابل استقلال تهران در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال توانست ۱۰ درصد دیگر از مبالغ قراردادهای فصل جاری اعضای تیم را پرداخت کند.از این رو میزان دریافتی اکثر بازیکنان به ۷۰ درصد رسیده است تا سرخ ها در فاصله سه هفته مانده تا پایان رقابت های لیگ برتر نسبت به وضع موجود معترض باشند.پرسپولیس که برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر تلاش می کند برای رسیدن به این رکورد نیاز به کسب دو پیروزی متوالی در دو دیدار پایانی خود دارد.هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس علاوه بر پرداخت پاداش ویژه ۲۰ میلیون تومانی برای هر بازی، قصد دارد در دو مرحله پرداختی های پنج درصدی داشته باشد تا سرخ ها با انگیزه ای متفاوت هفته های پایانی لیگ برتر را پشت سر بگذارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تلاش مدیران پرسپولیس برای پرداختی ده درصدی به بازیکنان و کادرفنی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×