روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حامد لک رکورددار تعداد کلین شیت در لیگ بیستم با ۱۶ بار بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک رکورددار تعداد کلین شیت در لیگ بیستم با ۱۶ بار بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

حامد لک رکورددار تعداد کلین شیت در لیگ بیستم با ۱۶ بار بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس

حامد لک با بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس در برابر ماشین سازی، با 16 کلین شیت دستکش طلایی را از همین حالا از آن خود کرده است.

نوشته عقاب پرسپولیس دو هفته زودتر دستکش طلایی را ربود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حامد لک با بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس در برابر ماشین سازی، با ۱۶ کلین شیت دستکش طلایی را از همین حالا از آن خود کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، حامد لک با ۱۶ کلین شیت، عنوان بیشترین کلین شیت لیگ بیستم را از آن خود کرد.پرسپولیس در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر به مصاف ماشین سازی رفت که این بازی را ۵ بر ۰ برد و حامد لک نیز موفق شد در این بازی کلین شیت کند.این شانزدهیم کلین شیت حامد لک در این فصل بود. با این کلین شیت، او تبدیل به آقای کلین شیت لیگ بیستم شد. نفر دوم پیام نیازمند است که ۱۳ کلین شیت دارد و در صورت کلین شیت در دو بازی آینده هم نمی تواند به حامد لک برسد.پرسپولیس همچنین با ۱۳ گل خورده بهترین خط دفاع لیگ است و اگر در دو بازی آینده نیز گل نخورد، بهترین دفاع تاریخ لیگ برتر می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک رکورددار تعداد کلین شیت در لیگ بیستم با ۱۶ بار بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×