روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک باید خودش را کنترل می‌کرد! از منبع پارس فوتبال. "

حامد لک باید خودش را کنترل می‌کرد!

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به رفتار حامد لک دروازه بان پرسپولیس در جریان دیدار برابر ماشین سازی واکنش نشان داد.

نوشته حامد لک به دردسر می افتد ؟ واکنش کمیته انضباظی به فحاشی عجیب گلر پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به رفتار حامد لک دروازه بان پرسپولیس در جریان دیدار برابر ماشین سازی واکنش نشان داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حسین عبداللهی، درباره اینکه آیا با توجه به تعطیلات پایان هفته، کمیته انضباطی فدراسیون گزارشی از اتفاقات دیدار شب گذشته آلومینیوم اراک مقابل تراکتور و اهانت حامد لک به توپ جمع کن دیدار دریافت خواهد کرد، اظهار داشت:این موضوع از دو حالت خارج نیست . یا ناظران بازی و داوران شخصا ناظر و شاهد تخلفی و مکلف به نوشتن آن ها در برگه گزارش بازی هستند یا اینکه آن را ندیده اند. به عنوان مثال بر اساس فیلم های منتشر شده الفاظی به کار برده شده که تخلف است. با استناد به همین فیلم ها کمیته انضباطی می تواند ورود کند و تصمیمات لازم را بگیرد.عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه آیا تا پایان این هفته و قبل از برگزاری هفته بیست و نهم لیگ برتر جلسه این کمیته برای رسیدگی به تخلفات هفته بیست و هشتم برگزار می شود، گفت:این هفته که تمام شد و ما معمولا دوشنبه هر هفته جلساتی داریم. اگر گزارش ها به کمیته انضباطی آمده باشد، قرائت شده و نظر اعضا بیان و پس از آن تصمیمات لازم اتخاذ می شود. البته پس از دریافت گزارش ها باید به طرف فرصت دفاع بدهیم. یا باید شخصا او را به کمیته انضباطی دعوت کنیم یا اینکه بخواهیم با توجه به تخلف گزارش شده دفاعیه و جوابیه اش را ارسال کند و سپس تصمیم گیری شود.وی درمورد احتمال صدور دستور موقت برای این تخلفات گفت:اگر نوعا تخلف شدید باشد و کمیته انضباطی تشخیص بدهد فردی صلاح نیست فعلا تیمش را در مسابقات همراهی کند، قرار دستور موقت صادر می شود. من هم صحبت های حامد لک در آن فیلم را شنیدم. اجازه بدهید اظهارنظر فردی نداشته باشم اما این حرف از ورزشکاری که در سطح تیمی پرطرفدار و ملی فعالیت دارد، ناپسند است و صحیح نیست. انتظار می رود او خودش را کنترل کرده و در استفاده از الفاظ دقت داشته باشد. درباره این پرونده هم هفته آینده تصمیم گیری خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک باید خودش را کنترل می‌کرد! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×