روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به ترکیب اصلی پرسپولیس بعد از ۵ ماه و ١٣ روز

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به ترکیب اصلی پرسپولیس بعد از ۵ ماه و ١٣ روز از منبع پارس فوتبال. "

مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به ترکیب اصلی پرسپولیس بعد از ۵ ماه و ١٣ روز

پرسپولیس با یک تغییر نسبت به دربی جام حذفی به مصاف ماشین سازی رفت.

نوشته وقتی ستاره خوش یمن به ترکیب پرسپولیس باز می گردد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس با یک تغییر نسبت به دربی جام حذفی به مصاف ماشین سازی رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر میهمان ماشین سازی بود که یحیی گل محمدی تیمش را با یک تغییر نسبت به بازی مقابل استقلال به میدان فرستاد. در این دیدار مهدی عبدی جانشین احسان پهلوان شد. نکته جالب در خصوص حضور عبدی در ترکیب ثابت این است که این مهاجم جوان بعد از ۵ ماه و ١٣ روز در یک بازی لیگ برتر به صورت فیکس در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت.آخرین بازی که عبدی در ترکیب اصلی بود به بازی پرسپولیس مقابل تراکتور در دور رفت برمی گردد. گفتنی است عبدی در این مدت به عنوان یار تعویضی همواره به بازی می رفت و چند گل حساس هم به ثمر رساند. حضور عبدی در ترکیب ثابت برای او و پرسپولیس خوش یمن بود و او توانست پاس گل اول تیمش را به شهریار مغانلو بدهد و گل دوم تیمش را هم به ثمر برساند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی ؛ بازگشت مهدی عبدی به ترکیب اصلی پرسپولیس بعد از ۵ ماه و ١٣ روز از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×