روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی گلزن پرسپولیس مقابل ماشین سازی از فشار دربی خارج شد از منبع پارس فوتبال. "

مهدی عبدی گلزن پرسپولیس مقابل ماشین سازی از فشار دربی خارج شد

مهدی عبدی با گلی که به ماشین سازی زد تا حد زیادی از فشار دربی جام حذفی خارج شد.

نوشته بهترین اتفاق برای ستاره پرسپولیس پس از سوتی دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی عبدی با گلی که به ماشین سازی زد تا حد زیادی از فشار دربی جام حذفی خارج شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گلی که مهدی عبدی اواسط نیمه اول بازی با ماشین سازی وارد دروازه حریف تبریزی کرد، خیال پرسپولیسی ها را تا حد زیادی بابت کسب هر سه امتیاز راحت کرد. از طرفی خود مهدی عبدی هم با این گل تا حد زیادی از فشار دربی خارج شد چرا که آخرین پنالتی پرسپولیس را مقابل استقلال هدر داده بود.قبل از عبدی هم شهریار مغانلو با یک ضربه سر خوب دروازه ماشین سازی را باز کرد تا مهاجمان پرسپولیس شب خوبی را در تبریز سپری کنند و تیم شان را در صدر جدول نگه دارند.بعد از گل عبدی فشار حملات پرسپولیس باز هم ادامه داشت و به نظر می رسید این تیم می خواهد تفاضل گل خود را هم مقابل تیم قرار جدولی ماشین سازی بهبود ببخشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی گلزن پرسپولیس مقابل ماشین سازی از فشار دربی خارج شد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×