روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حمید مطهری در واکنش به برد بعد از باخت دربی : از شکست‌ها درس می‌گیریم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمید مطهری در واکنش به برد بعد از باخت دربی : از شکست‌ها درس می‌گیریم از منبع پارس فوتبال. "

حمید مطهری در واکنش به برد بعد از باخت دربی : از شکست‌ها درس می‌گیریم

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش در مصاف با ماشین سازی در بخش حمله تنوع تاکتیکی داشته است.

نوشته حمید مطهری فاش کرد : پرسپولیس از باخت دربی درس گرفت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش در مصاف با ماشین سازی در بخش حمله تنوع تاکتیکی داشته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید مطهری پس از پیروزی ۵ بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت:شروع فوق العاده ای داشتیم و هدف مان هم این بود که در شروع کار را قوی استارت بزنیم. سعی کردیم دفاع وسط ها را باز کنیم و دفاع کنارها را بالاتر ببریم و یک نیم دایره در وسط زمین درست کنیم. خدا را شکر در بخش حمله تنوع تاکتیکی داشتیم.حمید مطهری در ادامه افزود:شما گل ها را دیدید. ما هم از روی زمین و هم عمق دفاع حریف و ارسال ها به گل رسیدیم. ار راه های مختلف گل زدیم و نتیجه خوب گرفتیم. به بچه ها خسته نباشید می گویم. شما می بینید لیگ فرسایشی شده است و تیم اینطور بازی می کند. بچه ها نهایت تلاش شان را در نهایت صداقت می کنند. این تیم باید از طرف باشگاه و هواداران حمایت شود تا در ادامه مسیر خودمان را مهیا کنیم. در نهایت به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم بازی بعد را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم.حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «به نظر شما برتری پُرگل مقابل ماشین سازی به خاطر جبران شکست دربی بوده است؟»، تصریح کرد:نمی خواستم در مورد دربی حرف بزنم. ما همیشه سعی کردیم از شکست ها درس بگیریم. درست است در پنالتی شکست خوردیم. به نظرم واقعاً شکست نقطه مقابل پیروزی نیست، بلکه می تواند کمک کند برای رسیدن به پیروزی. ما سعی کردیم خیل زود خودمان را ریکاوری کنیم و آمدیم نتیجه ای خوب با تفاضل گلی خوب کسب کردیم. ضمن اینکه به تیم ماشین سازی احترام می گذاریم. آنها نهایت تلاش شان را کردند و بازی خیلی خوبی بود. استارت ما در بازی خوب بود تا با نتیجه ای خوب پیروز شویم که این اتفاق هم افتاد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمید مطهری در واکنش به برد بعد از باخت دربی : از شکست‌ها درس می‌گیریم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×