روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی شیری و بازگشت دوباره به آسیا با پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

مهدی شیری و بازگشت دوباره به آسیا با پرسپولیس

مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس بعد از تمدید قراردادش با این تیم، بار دیگر خود را مهیای حضور در رقابت های مهم آسیایی می کند.

نوشته مهدی شیری محبت یحیی را جبران می کند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس بعد از تمدید قراردادش با این تیم، بار دیگر خود را مهیای حضور در رقابت های مهم آسیایی می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی شیری مدافع راست تخصصی پرسپولیس در پایان قراردادش در مذاکره دوباره با این باشگاه با نظر یحیی گل محمدی قراردادش را تمدید کرد تا همچنان در جمع سرخپوشان حاضر باشد و پیراهن شماره ۱۷ این باشگاه را در اختیار داشته باشد.مهدی شیری که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان توانسته شرایط مناسبی را در ترکیب این تیم پشت سر بگذارد، اکنون برابر استقلال تاجیکستان هم امیدوار است یحیی گل محمدی به او اعتماد کند و شانس همراهی تیمش در این جدال را به دست بیاورد. با توجه به آنالیزی که کادرفنی پرسپولیس از حریف داشته و وینگرهای سرعتی و کارآمد استقلال تاجیکستان، باید دید شیری که در بازگشت به تمرینات از آمادگی خوبی نیز برخوردار بوده، چه عملکردی از خود در این جدال حساس به جا خواهد گذاشت و در صورتی که شانس حضور در ترکیب را به دست بیاورد، قادر به ناکام گذاشتن حریف خواهد بود یا خیر.پرسپولیس به عنوان صدرنشین گروه خود برابر استقلال در تاجیکستان قرار خواهد گرفت و امیدوار است با عبور از سد حریف خود، شرایط را برای ادامه جاه طلبی اش دنبال کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی شیری و بازگشت دوباره به آسیا با پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×