روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌نویسم بر سرِ کوهِ بلند / پرسپولیس فرمانروایی سربلند از منبع پارس فوتبال. "

می‌نویسم بر سرِ کوهِ بلند / پرسپولیس فرمانروایی سربلند

سید مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس پس از پیروزی ارزشمند پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با یک بیت شعر این برد را به هواداران سرخ تبریک گفت. صدری در پست اینستاگرامی خود نوشت: "می نویسم بر سرِ کوهِ بلند / پرسپولیس فرمانروایی سربلند".

نوشته تبریک برد پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان به سبک آقای رئیس + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سید مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس پس از پیروزی ارزشمند پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با یک بیت شعر این برد را به هواداران سرخ تبریک گفت. صدری در پست اینستاگرامی خود نوشت: “می نویسم بر سرِ کوهِ بلند / پرسپولیس فرمانروایی سربلند”. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مجید صدری سرپرست مدیر عاملی پرسپولیس صعود پرسپولیس به یک چهارم را تبریک گفت.مجید صدری که در روزهای حساس منتهی به بازی با استقلال تاجیکستان، با استعفای سمیعی جانشین او شده بود با انتشار یک پست اینستاگرامی و تصویری از تیم پرسپولیس در بازی امشب به یحیی، شاگردانش و هواداران تبریک گفت.صدری در پست اینستاگرامی خود نوشت:می نویسم بر سرِ کوهِ بلندپرسپولیس فرمانروایی سربلندقول داده بودیم که جانانه می جنگیم و بار دیگر برترین تیم ایران و پرهوادارترین تیم آسیا افتخاری دیگر برای همه ایران آفرید و همچنان این آسیاست که بر چنین تیم قدرتمندی غبطه می خورد.خدا قوت به همه بچه ها و کادر فنی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی به همه شما هواداران همیشه همراه وفادار مبارک.بچه ها متشکریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌نویسم بر سرِ کوهِ بلند / پرسپولیس فرمانروایی سربلند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×