روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری در پست مهاجم در بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان از منبع پارس فوتبال. "

وحید امیری در پست مهاجم در بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان

وحید امیری چپ پای ملی پوش پرسپولیس در جریان دیدار با استقلال تاجیکستان یکی از بهترین های تیمش بود.

نوشته ستاره همه کاره پرسپولیس در نقش شهریار مغانلو ؛ سورپرایز یحیی گل محمدی برای هواداران اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید امیری چپ پای ملی پوش پرسپولیس در جریان دیدار با استقلال تاجیکستان یکی از بهترین های تیمش بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جدایی شهریار مغانلو از پرسپولیس و شرایطی که مهاجمان این تیم دارند، موجب شد تا یحیی گل محمدی در نخستین بازی فصل جدید تغییراتی در خط حمله سرخ پوشان به وجود آورد و وحید امیری را در دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال تاجیکستان در کنار مهدی عبدی استفاده کند.وحید امیری در شرایطی امشب به عنوان مهاجم در دوشنبه به میدان رفت که در دو دیدار اخیرش برای تیم ملی ایران حضور در پست های مختلف با وظایف متفاوت را تجربه کرده بود، اما مثل سالیان اخیر بازهم با تغییر پست مواجه شد.ستاره بی حاشیه پرسپولیس در دیدار تیم ملی ایران مقابل سوریه ابتدا به عنوان مدافع چپ به کار گرفته شد و در نیمه دوم یک خط به جلو رفت و در دیدار با عراق هم به عنوان وینگر بازی کرد، اما امشب مقابل استقلال دوشنبه باز هم به یک پست جلوتر انتقال یافت تا در سه بازی مختلف، شرایط متفاوتی را داشته باشد.امیری در دیدار آسیاییِ پرسپولیس در حالی به عنوان مهاجم سایه بازی کرد که کمی میل به عقب داشت و برای توپ گیری و دادن پاس در عمق به هافبک های تیمش نزدیک می شد، اما در شبی که گلزنی نکرد یا گل سازی نداشت، بدون تردید یکی از بهترین های سرخ پوشان بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وحید امیری در پست مهاجم در بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×